Romantika s vůní vinných hroznů

Ubytování v Zaječskej věži se nachází v obci Zaječí v okrese Břeclav. Vesnička Zaječí leží v malebném regionu Jižní Morava.

Vyberte se po některé z vinných tras, ať už pěšky nebo na kole, mezi vinicemi až k vodní nádrži Nové Mlýny, zastavte se v některém z mnoha vinných sklepů na malou ochutnávku nebo vystupte až k zřícenině hradu Děvičky. Doporučujeme naplánovat si výlet do Lednicko-valtického areálu nebo do Brna, kde si na své přijde jistě každý. V horkých letních měsících hledejte zchlazení na koupalištích Březí, Hustopeče či Mikulov - Riviera. V Aqualand Moravia na Vás kromě bazénů, čekají tobogány a wellness a to během celého roku.

Od března do listopadu Vám nabízíme ubytování s celkovou kapacitou pro 12 hostů. Zařízení objektu poskytuje pohodlí a soukromí.

V prvním patře se nacházejí:
- 2-lůžkový pokoj U Hrdličky s manželskou postelí,
- 3-lůžkový pokoj U Špačka se třemi samostatnými lůžky a přistýlkou,
Na druhém patře jsou Vám k dispozici:
- 2-lůžkový pokoj U Sovy s manželskou postelí,
- 3-lůžkový pokoj U Vlaštovky se třemi samostatnými lůžky a přistýlkou.

Každý pokoj disponuje televizorem a elektrickým krbem. V přízemí najdete společenskou místnost s krbem, jídelním posezením a televizorem. Na prvním i na druhém patře se nachází společná kuchyňka s elektrickým dvouvařičem, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí jsou dvě koupelny, na každém patře jedna, každá se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Z druhého patra se dostanete na prostornou terasu s úžasným výhledem. Odpočinek Vám zde poskytne vířivka a hlad zaženete dobrotami z elektrického grilu. V suterénu objektu najdete vínný sklípek, kde pro Vás s radostí připravíme ochutnávku vína. Přímo v objektu Vám zapůjčíme kola nebo koloběžky a bezpečně si tu uschováte i Vaše vlastní kola. Parkování je zajištěno pro 3 auta.

Nechte se unést pohodovou atmosférou Jižní Moravy. Rádi Vás přivítáme v Ubytování v Zaječskej věži.