Luxusní apartmány za slušnou cenu

Na soutoku řek Otava a Volyňka, v blízkosti centrální Šumavy se ve městečku Strakonice nachází náš penzion Ubytování ve Strakonicích. Ubytování v blízkosti jihočeské krajiny nabízíme v prostorném rodinném apartmánu nebo v jedném ze dvou pokojů našeho tematicky laděného penzionu.

Celoročně se můžete ubytovat v jedné ze tří našich ubytovacích jednotek. Celková kapacita ubytování je připravena pro maximálně 9 osob. Na výběr máte:
- jeden 1-lůžkový pokoj,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- jeden 4-lůžkový apartmán s 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí, dvěma lůžky v obývací místnosti a rozkládacím gaučem pro dvě osoby.

Každý pokoj i apartmán je vybaven v závislosti na potřebách našich zákazníků. Pro přípravu jídel Vám v každé ub. jednotce poslouží kompletně zařízený kuchyňský koutek. V každém pokoji můžete využívat také koupelnu s toaletou. V pokojích je se sprchovým koutem, v apartmánu s vanou. Na chodbě je navíc jedna koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Apartmán navíc disponuje LCD televizorem, DVD přehrávačem. Všude jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma.

V penzionu můžete venku využívat zahradu s možností grilování a uklidňujícím pohledem do zeleně. Dětičky se mohou zahrát s hračkami či na trampolíně. Dobře padne možnost objednání si snídaně přímo v penzionu. Do kteréhokoliv pokoje Vám po dohodě umístíme dětskou postýlku i vysokou stoličku. V penzionu máme prostor určený pro odložení kol. V objektu je také soukromé, uzamčené parkoviště. Těšíme se na Vás!

Kudy z nudy nebo tipy na výlety - ve městě se nachází Strakonický hrad, který potěší srdce nejednoho milovníka památek. Přímo ve městě se dá vidět také radnice, kostel sv. Prokopa, mariánský sloup, gotická věž Rumpel i věž Jelenka. Po cyklistických, turistických i značených naučných stezkách se můžete dostat k rozhledně Velký Kamýk či zříceninu hradu Prácheň. V zimě jsou oblíbené procházky zasněženou krajinou.