Dům s vnitřním bazénem

Ubytování Veronika se nachází ve vesnici Valdice, která spadá pod obec Košťálov, v okrese Semily, v Libereckém kraji. Tato obec leží v Podkrkonoší, severovýchodním směrem od obce se rozprostírají Krkonoše, pokud se vydáte opačným směrem, natrefíte na Český ráj.

V Krkonoších turisté rádi absolvují výstup na Sněžku nebo Lysou horu a obdivují vodopády (Mumlavský, Labský, Pančavský). V Českém ráji je vyhledávané Podtrosecké údolí s rybníky, roklina Císařská chodba nebo vrchy Brada a Kozákov. Za zmínku stojí také Klokočské skály a Prachovské skály. Z přírodních zajímavostí doporučujeme Bozkovské dolomitové jeskyně. Pokud rádi navštěvujete historické památky, naplánujte si exkurzi na hrad Pecka, na zámky Hrubá Skála a Hrubý Rohozec nebo k zříceninám Kumburk, Nístějka a Trosky. Pokud Vám v létě nestačí bazén v domě, můžete zajít na koupaliště Kruh (Roztoky u Jilemnice), Mříčná, Lomnice nad Popelkou nebo Chuchelna, přírodní koupání je možné na vodní nádrži Jahodnice. V zimním období najdete v okolí mnoho lyžařských středisek, nejblíže jsou Kozinec, Homole a Kozákov.

Celoročně nabízíme ubytování v rodinném domě, který je vhodný až pro 10 osob. V domě se nacházejí dvě 4-lůžkové ložnice, můžete si pronajmout jen jednu z nich (za přítomnosti dalších hostů v domě) nebo si pronajmete celý objekt jen pro Vás.

Každá ložnice disponuje manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Gauč v společenské místnosti je rozložitelný a slouží jako přistýlka pro dvě osoby. Nachází se zde také televize a zahrajete si tu i společenské hry. Jídla podle vlastní chuti si připravíte díky kompletně vybavené kuchyni, kde je Vám k dispozici elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar, rychlovarná konvice, toastovač i topinkovač. Samozřejmostí je jídelní posezení. Pro Vaše pohodlí najdete v domě dvě koupelny, v přízemí se sprchovým koutem a toaletou a v patře s vanou a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Největším lákadlem je vnitřní vyhřívaný bazén (10 m dlouhý a 2 m hluboký), který můžete zdarma využívat během celého roku. U bazénu je umístěno posezení i lehátka. Příjemně strávíte volný čas i na zahradě u domu, kde najdete ohniště, dětskou houpačku i stolní tenis. V případě potřeby si kola odložíte do garáže. U domu je možné zaparkovat až 6 aut.

Pokud pro Vaši dovolenou hledáte komfortní ubytování na klidném místě a rádi si zaplavete v jakémkoliv počasí, bude Ubytování Veronika vyhovovat Vašim potřebám. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Preferujeme: Rodiny s dětmi