Komfortné apartmány ve vinařské obci

Ubytování Za vinicí Pavlov stojí v obci Pavlov, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Obec leží na jižním břehu vodní nádrže Nové Mlýny a zároveň v CHKO Pálavské vrchy.

Tyto vrchy Vám nabídnou několik nenáročných turistických tras, nieleže si tu vychutnáte přírodu, ale najdete zde i dvě zříceniny hradů, Děvičky přímo nad obcí a Sirotčí hrádek nad obcí Klentnice. Cyklisté tento kraj vyhledávají díky mnoha cyklotrasám, na mnoha z nich budete míjet vinice a sklípky, některé Vás přivedou k historickým památkám a jiné do měst nebo až do Rakouska. Jižní Morava se může pochlubit nejen svou vinařskou tradicí ale také mnoha památkami, z nichž zmíníme místní Archeopark, Lednicko-valtický areál nebo zámek Mikulov. V létě najdete osvěžení na plážích u přehrady Nové Mlýny, na koupalištích (Mikulov, Hustopeče) a nedaleký Aqualand Moravia Vás přivítá během celého roku.

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou apartmánech, každém s kapacitou pro 6 osob. Pronajmout si můžete jen jeden z apartmánů, například pro rodinu, nebo si pronajmete celý dům pro větší skupinku.

Apartmány jsou svou dispozicí a vybavením podobné, každý z nich disponuje dvěma 2-lůžkovými ložnicemi, jednou s manželskou postelí a druhou se dvěma samostatnými lůžky. Další plnohodnotné dvoulůžko vznikne rozložením gauče v obývací místnosti. Zde se kromě gauče nachází také televize. V obou apartmánech najdete kuchyň, obě jsou vybaveny ledničkou s mrazákem, kávovarem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, v horním apartmánu je k dispozici i elektrický vařič a v dolním varná deska a elektrická trouba, jakož i myčka nádobí. Ke každému apartmánu náleží vlastní koupelna, ve spodním apartmánu se sprchovým koutem a toaletou, v horním apartmánu s vanou a toaletou. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

K hornímu apartmánu náleží terasa s posezením a grilem, hosté ze spodního bytu mohou využívat terasu u domu. Venku se nachází i pískoviště pro děti a trampolína. Pokud byste rádi poznali okolí na kolech, rádi Vám je zapůjčíme. Samozřejmostí je prostor pro bezpečné odkládání kol a parkovací místa pro 4 auta, dvě z toho jsou krytá. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytování Za vinici Pavlov!