Apartmán ve Žďárských vrších

Apartmán Ubytování Vysočina se nachází ve městě Svratka, v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina. Toto městečko v Žďárských vrších Vás přivítá krásnou přírodou a množstvím aktivit v zimě i v létě.

Okolí je protkáno turistickými trasami, k oblíbeným cílům patří skalní útvary (Devět skal, Zkamenělý zámek, Milovský Perničky, Čtyři palice a další). Na turistiku můžete samozřejmě vyrazit i na kole. Sportovní nadšenci ocení ve městě tenisový kurt, krytý bazén i golfové hřiště s 9 jamkami. Navštivte rokokový lovecký zámeček Karlštejn jen 2,5 km od města nebo si vyrazte do Žďáru nad Sázavou, kde najdete známý kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Za návštěvu stojí také skanzen lidové architektury Veselý Kopec. V létě najdete v blízkosti několik možností přírodního koupání (vodní nádrž Strž, rybník Velké Dářko, vodní nádrž Pilská) nebo si užijete den na koupališti Borová či Skuteč, kde děti určitě potěší tobogány. O zimní radovánky se postarají lyžařská střediska Svratka a Hlinsko.

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánu v prvním patře rodinného domu, kde v přízemí bydlí majitel. Pohodlně se zde ubytují rodiny nebo skupiny přátel do 7 osob.

Hlavní vchod do domu je společný s majitelem, v menší předsíni se nachází vchod do přízemí a schodiště do apartmánu. Apartmán je tvořen kuchyní, dvěma ložnicemi a sociálním zařízením. V kompletně vybavené kuchyni si připravíte, na co máte chuť. K dispozici je Vám plynový sporák s elektrickou troubou, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba a varná konvice. Ke společnému jídlu se zde usadíte za jídelním stolem.

Odpočinete si v třílůžkové ložnici s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem nebo v čtyřlůžkové ložnici se čtyřmi samostatnými lůžky. V obou ložnicích je umístěna televize se satelitním příjmem a křesla. Z menší ložnice se dostanete na terasu s posezením. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V celém apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Po dohodě můžete využívat posezení na zahradě. Kola, lyže a další sportovní vybavení je možné uložit v garáži. Parkovací místa pro 4 auta jsou připraveny přímo u domu. Rádi Vás přivítáme v Ubytovaní Vysočina!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky