Ubytování za příznivé ceny

Ubytovna Buštěhrad se nachází ve stejnojmenném městečku, v okrese Kladno, ve Středočeském kraji. Hlavní město Praha je od Buštěhradu vzdáleno jen 25 km jihovýchodním směrem. V přibližně stejné vzdálenosti ale jihozápadním směrem se rozprostírá NP Křivoklátsko.

Během celého roku Vám nabízíme pokoje v ubytovně s celkovou kapacitou pro 36 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 3-lůžkové pokoje se třemi samostatnými postelemi,
- dva 4-lůžkové pokoje se čtyřmi samostatnými postelemi,
- čtyři 4-lůžkové pokoje se dvěma palandami,
- jeden 6-lůžkový pokoj se dvěma palandami a dvěma samostatnými lůžky.

Všichni ubytovaní hosté využívají společné sociální zařízení, tři koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je hostům i kuchyňka, kde je umístěn elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná trouba i jídelní stůl. V celé ubytovně je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. U objektu je možné zaparkovat 10 aut.

Ve volném čas můžete poznat okolí města, například si užijete výhled z rozhleden Kožova hora a Veselov. Pokud máte rádi historii, doporučujeme návštěvu skanzenu Mayrau, hradu Červený Újezd ​​či zříceniny hradu Okoř. Nenechte si ujít ani výlet do Prahy, kde najdete mnoho historických míst a užijete si kulturu i sporty. Pro rodiny s dětmi bude zajímavá exkurze do Zooparku Zájezd, Vodního parku Čabárna či do ZOO v Praze. Koupání si užijete ve vodní nádrži Džbán nebo na přírodním koupališti na Motolském rybníku. Nejen bazény ale i vodní atrakce na Vás čekají v aquaparcích Kladno, Slaný, Praha Letňany nebo Beroun.