Levné ubytování v nové ubytovně

Pobyty na kratší i delší dobu - na to je připravena naše Ubytovna Lovčičky, která se nachází v klidné okrajové části obce Lovčičky.

Ubytovna Lovčičky disponuje kapacitou 12 lůžek. K dispozici máme tři 4-lůžkové pokoje. Součástí každého pokoje jsou odděleny lůžka (s možností jejich spojit do dvojlůžka), televizor a umyvadlo s teplou a studenou vodou. Koupelna se sprchovými kouty a dvěma toaletami jsou přímo u pokojích. V objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

V přízemí ubytovny je umístěna samostatná společenská místnost, která je propojena s kuchyní. Ve výbavě této jedné velké místnosti je televizor, jídelní posezení a kuchyňský kout s el. sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, pračkou a kuchyňským nádobím. Příjemně strávený čas může být i v altánku, na terase s posezením, grilem, ohništěm a kotlíkem. Víme Vám uschovat kola. Parkování aut - osobních i nákladních je v uzavřeném areálu. Těšíme se na Vás!

Poloha naší ubytovny ji předurčuje k tomu, abyste trávili čas v soukromí. Pokud se rozhodnete poznávat okolí, určitě doporučujeme cyklistiku, turistiku nebo běhání po značených trasách. V blízkosti se nachází také Papouščí zoo Bošovice i Rozhledna Nedánov. K turisticky vyhledávaným místům patří Mohyla míru, Slavkovské bojiště a Slavkovský zámek s rozsáhlou zahradou. Přímo v Brně (23 km) se také nudit nebudete - je zde Zoo, kino, Vila Tugendhat, přehrada a mnoho muzeí. V zimě doporučujeme lyžování v Němčičkách.