Ubytování pro rodiny i větší kolektivy

Ubytovna MINEX Žlutice Vám nabízí své ubytovací kapacity v obci se stejnojmenným názvem Žlutice, která se nachází v okrese Karlovy Vary.

Okolí obce Žlutice je přímo stvořené pro cykloturistiku a poznávání přírodních i kulturních krás. Zajímavá je túra na Hrad Hartenštejn, k zámkům Manětín a Chyse. V létě si určitě udělejte výlet k vodní nádrži Žlutice s možností plavání, pokud preferujete spíše plavání v bazénech k dispozici je Koupaliště Dolánky. Během volných dní si určitě udělejte čas na návštěvu města Karlovy Vary (30 km) se svými proslulými nejstaršími lázněmi v Čechách.

Naše dvoupatrová ubytovna je pro Vás otevřena během celého roku a nabízí Vám prostor pro maximálně 26 hostů. Ubytujeme Vás v těchto pokojích:

- jedném 1-lůžkovém pokoji se sdíleným sociálním zařízením,
- čtyřech 2-lůžkových pokojích s plně vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou,
- jedném 3-lůžkovém pokoji s plně vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou,
- dvou 3-lůžkových pokojích se sdíleným sociálním zařízením,
- dvou 4-lůžkových pokojích se sdíleným sociálním zařízením.

Vybavením všech pokojů je televizor s kabelovým příjmem, chladnička a WiFi připojení na internet v celém prostoru ubytovny. Pro hosty ubytované v pokojích bez vlastní kuchyně je na každém patře připravena kompletně vybavená kuchyně. Stejně se na každém patře nacházejí společné dámské a pánské sprchy i toalety. Dva 3-lůžkové a dva 2-lůžkové pokoje jsou bezbariérové.

Pro hosty je v exteriéru ubytovny připraven altán s posezením, vhodný pro trávení volného času. V případě potřeby si můžete Vaše kola odložit v prostoru k tomu určeném a auta zaparkovat na parkovišti u ubytovny. Zaujala Vás naše nabídka ubytování? Pokud ano, už teď se těšíme na setkání s Vámi v Ubytovně MINEX Žlutice.