V klidném prostředí, blízko centra

Ubytovna Na hrázi se nachází v areálu vyhledávaného Autocampu Beroun, na levém břehu řeky Berounka, jen 10 minut pěšky od centra obce Beroun a asi 30 minut cesty autem či MHD od centra Prahy.

Ubytovna nabízí celoroční ubytování v devíti útulných pokojích s celkovou kapacitou pro 27 osob. Vybrat si můžete z následujících typů pokojů:
- jeden 2-lůžkový pokoj,
- sedm 3-lůžkových pokojů,
- jeden 4 lůžkový pokoj.

Všechny pokoje jsou bezbariérové, vybavené příslušným počtem samostatných postelí a televizí. Ubytovaní hosté mohou využívat kompletně vybavenou kuchyň s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. K dispozici jsou tu také společné sprchy se sprchovým koutem a toaletami, které jsou rozděleny na pánskou a dámskou část.

V letním období je v areálu ubytovny možnost trávení volného času na rozsáhlém pozemku autocampu. Ubytovaní hosté si mohou svůj pobyt zpříjemnit na venkovním posezení s možností grilování a opékání. Nejmenší zas ocení velké dopravní hřiště, pískoviště, prolézačky, skluzavku či houpačku. K dispozici máte také petangue, stolní tenis a rybáři ocení rybaření přímo v areálu ubytovny. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Svá auta si bezpečně zaparkujete v oploceném areálu ubytovny.

V letní sezóně nabízíme různé možnosti zábavy, které připravujeme pro návštěvníky kempu jako je např. pálení čarodějnic, dětský den či různé koncerty. Pokud Vás zajímá historie, doporučujeme Vám navštívit Pražskou bránu, Muzeum Českého krasu, Zříceninu hradu Tetín, Zámek Králův Dvůr či Zámek Nižbor. Pěkný výlet si uděláte i na Rozhlednu Děd, do Koněpruské jeskyně či Chráněných krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko. V létě se zchladíte na Koupališti Zdice i v Aquaparku Beroun. Milovníci zimních sportů si přijdou na své v Skiareálu Nižbor.

Přijďte a ubytujte se u nás v klidné části, nedaleko centra města za výhodné ceny. Už nyní se na Vás těšíme v naší Ubytovně Na Hrázi.