Cenově zvýhodněné dlouhodobé pobyty!

Ubytovna TJ Sokol Brtnice Vás zve do obce Brtnice, v okrese města Jihlava, v překrásném prostředí Vysočiny. Ubytování je kapacitně i cenově výbornou volbou pro skupiny, sportovní soustředění a školní výlety.

Pokud Vás zajímá jak trávit volný čas v Brtnicích, doporučujeme příjemnou procházku v místním Zámeckém parku s jezírkem, návštěvu samotného Zámku Brtnice, Muzea Josefa Hoffmanna nebo si udělat výlet k zřícenině hradu Rokštejn. Můžete se vydat i do Jihlavy, kde si určitě nenechte ujít krásné historické náměstí, Muzeum Vysočiny, Strašidelné bludiště a Zoo Jihlava. Během letních dnů se ochladíte ve Vodním Ráji Jihlava a na Koupališti Luka nad Jihlavou. V zimním období si naopak užijete zimní sporty v lyžařských střediscích Ski resort Šacberk, Ski centrum Jihlava, Ski centrum Luka nad Jihlavou.

Ubytování v naší ubytovně je vhodné na krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytovna je k dispozici během celého roku a nabízí Vám prostory s maximální kapacitou 48 lůžek v:
- tří 2-lůžkových pokojích,
- dvou 3-lůžkových pokojích,
- devíti 4-lůžkových pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnými lůžky, skříňkami a stolem se židlemi. Pro ubytované hosty jsou připraveny na chodbě společné dámské a pánské sprchy i dámské a pánské toalety. Na volnočasové aktivity Vám poslouží společenská místnost vybavená stoly a židlemi, nástěnnou tabulí a televizorem s přehrávačem. Pro přípravu vlastních jídel využijete společnou kuchyňku se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem.

Přímo v budově ubytování se nachází restaurace, kde Vám pro skupinu hostů po dohodě a na objednávku umíme zajistit celodenní stravu. V exteriéru můžete využít všechny naše sportoviště, hrát fotbal, tenis, po dohodě a za poplatek Vám zarezervujeme i prostory tělocvičny při místní základní škole.

Pro skupiny a dlouhodobě ubytované hosty nabízíme výrazně snížené ceny ubytování. Parkovat Vaše auta můžete přímo při ubytování. Těšíme se na Váš pobyt v Ubytovně TJ Sokol Brtnice.