Komfortní bydlení za nízké ceny v centru

Prožijte krátký pobyt nebo se u nás zabydlete na delší období v Unihoteli Liberec, který nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v Liberci, na severu Čech. U nás si přijdou na své obchodní cestující, studenti, dělníci i rekreanti poznávajíci náš malebný kraj.

Během volných chvil si udělejte výlety nenáročnými procházkami nebo na kole. Nevynechejte jedinečné výhledy z Ještědu (vrchu). Spolu s dětmi si prohlídnete zvířata v ZOO Liberec nebo rostlinky v Botanické zahradě. Relaxovat v bazénech nebo ve wellness centru můžete v Centru Babylon se špičkovými službami. Fungování světa vědy a techniky si dopřejte návštěvou iQLANDIE. Historii zas na zámcích Sychrov, Frýdlant, Hrubý Rohozec a Trosky. Po kině či občerstvení v kavárně si rozhýbete své tělo na svazích lyžařského střediska Ski areál Ještěd v Liberci, případně okolních.

Celoročně Vás ubytujeme v Unihotel Liberec - ubytovně hotelového typu pro 89 hostů, který je umístěn na prvních dvou patrech Technické univerzity v Liberci. Část pokojů je bezbariérová. Vybrat si můžete z těchto variant:
- jednoho 2-lůžkového apartmánu se samostatnými lůžky, televizí a ledničkou,
- osm 2-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky,
- jednoho 2-lůžkovýho pokoje s manželskou postelí a televizí,
- osmnáct 2-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky a televizí,
- tří 3-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky,
- šesti 4-lůžkových buněk, každá se skládá ze dvou 2-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky.

Každý pokoj, buňka i apartmán je útulný a kromě příslušného počtu lůžek je také vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je také zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud si rádi vaříte, u nás můžete za poplatek použít jednu ze dvou kuchyněk. Každá je vybavena keramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a toustovačem. V přízemí Vám na recepci s radostí doporučí tipy na výlet. Rovněž zde zaplatíte kartou. U nás se také nachází prádelna s pračkou a žehličkou. Pobyt s pejskem je možný po dohodě (za poplatek). Parkování aut je zajištěno přímo u objektu, vjezd je pod dohledem kamer. Stačí si už jen sbalit zubní kartáček a přijít. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky