Oddech v přírodě nedaleko malého města

Venkovský domek se nachází v blízkosti městečka Krásná Lípa, v části, která slouží převážně k rekreaci a je obklopena loukami a lesy. Toto město v okrese Děčín leží na pomezí Národního parku České Švýcarsko a Lužických hor.

Přímo ve městě najdete sportovní areál, kde si zahrajete například tenis nebo minigolf, nachází se zde také dětské hřiště. Okolní příroda je ideálním místem na turistiku, ať už se vyberete pěšky nebo na kole. Naplánujte si výlet k Pravčické bráně, do soutěsek Hřensko či na vrchy Tolštejn a Ještěd. Pro cyklisty je zajímavá Křinická cyklostezka, která vede jak přes České tak i přes Saské Švýcarsko. Pokud Vás baví historie, navštivte zámek Šluknov, skalní hrádek Krásný Buk, hrad Oybin nebo Loretánskou kapli v Rumburku. Pokud hledáte dobrodružství, vyzkoušejte adrenalinové parky Varnsdorf a Jedlová. Milovníci vodních radovánek ocení bazény v Rumburku a Varnsdorfu, aquapark v Grossschönau, na relax využijete lázně Bad Schandau. Pokud naopak preferujete zimní sporty, doporučujeme lyžařské areály Horní Podluží, Mezičky či Jedlová.

Celoročně Vás přivítá zrekonstruovaný domek z roku 1924 s kapacitou pro 11 osob, ve kterém se pohodlně ubytují rodiny s dětmi nebo cyklisté či turisté. Oprava domu proběhla tak, aby se zachoval původní ráz a atmosféra.

Po vstupu do domu se ocitnete v předsíni, která slouží jako šatna i úschovna kol a lyží, najdete zde také bedničku s hračkami pro děti. Dále se dostanete do kuchyně, kde si uvaříte jídla podle vlastní chuti a v létě si upečete koláč s ovocem z naší zahrady. Kuchyň je kompletně vybavena, poslouží Vám zde keramická varná deska, elektrická trouba, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice i kávovar. Jídlo si můžete vychutnat u menšího jídelního stolu přímo v kuchyni nebo při větším stole v obývací místnosti. Zde si také můžete zahrát společenské hry. Nachází se zde i pohovka, která po rozložení slouží jako lůžko pro jednu osobu.

O dokonalý odpočinek se postarají tři ložnice, dvě v prvním patře a jedna v podkroví. V prvním patře najdete dvě dvoulůžkové ložnice s manželskými postelemi, jedna z nich navíc s rozkládací pohovkou, která se využívá jako lůžko pro dvě osoby. Podkrovní 4-lůžkový pokoj je vybaven manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Pro nejmenší vám podle potřeby poskytneme dětskou postýlku. Pro Vaše naprosté pohodlí najdete jednu koupelnu v přízemí a jednu v patře, obě se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na rozlehlém pozemku jsou připraveny dvě samostatné posezení, přímo u domu se nachází terasa a v zahradě najdete další větší sezení. Voňavé lahůdky si můžete připravit na ohništi nebo na grilu. Od letní sezóny 2019 je Vám k dispozici venkovní bazén. Děti si mohou hrát na pískovišti a využít mohou i travnatou plochu, kde si zahrají fotbal nebo badminton. Přímo u objektu jsou zajištěny tři parkovací místa.

Dopřejte si odpočinek od každodenního shonu, připomeňte si atmosféru prázdnin u babičky. Rádi Vás přivítáme ve Venkovském domku!