Vila s krbem a terasou

Vila 15 patří k Hotelu Orlík v obci Kozárovice, v okrese Příbram, ve Středočeském kraji. Část Vystrkov, kde se hotel nachází, leží na břehu Orlické přehrady.

Hotel a jeho areál nabízí mnoho různorodých možností trávení volného času. Během celého roku je v provozu vnitřní bazén a v létě se osvěžíte i ve venkovním bazénu. Ve wellness centru (vstup zahrnut v ceně) se dokonale zrelaxujete v sauně či vířivce nebo si můžete za příplatek vychutnat masáž či další wellness procedury. Sportovci jistě stráví čas v posilovně nebo v tělocvičně, či na hřištích a kurtech, kde se hraje fotbal, plážový volejbal, badminton i tenis. Na Orlické přehradě strávíte příjemné chvíle rybolovem. Půjčit si můžete kola a vyrazit na cyklistiku do okolí. Za cíl si vyberte například zámek Orlík nad Vltavou, zříceninu hradu Vrškamýk, Langovu rozhlednu - Onen svět nebo hrad Zvíkov. Děti jistě potěší návštěva Krokodýlí ZOO v Protivíně nebo ZOO Tábor. Pokud k nám přicházíte v zimě, zalyžovat si můžete v lyžařských areálech Ski Kvasejovice či Areál Monínec.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování ve vile pro 8 osob. Vila poskytuje úplné soukromí avšak díky její poloze v areálu hotelu jsou Vám k dispozici jeho kompletní služby včetně stravování, sportovních možností a wellness centra.

Ve vile se nachází obývací místnost, jídelna, čtyři ložnice, kuchyň a sociální zařízení. V obývací místnosti najdete krb, televizi a gauč, využitelný jako přistýlka pro dvě osoby. V jídelně se nachází jídelní stůl a televize. V kompletně vybavené kuchyni si připravíte, na co máte chuť, poslouží Vám elektrický sporák s troubou i chladnička. Využít můžete i možnost stravování v hotelové restauraci, případně Vám za příplatek jídlo doručíme až do vily. Ve dvou větších ložnicích je v každé umístěna manželská postel a jedno samostatné lůžko, ke každé větší ložnici náleží menší jednolůžková. Součástí vily je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety.

Ve vile je zajištěno WiFi připojení na internet. Z větší obývací místnosti se dostanete na terasu, kde je připraveno posezení a využít můžete i gril. Přímo u vily jsou k dispozici 4 parkovací místa. Dopřejte si soukromí s výhodami ubytování v hotelu ve Vile 7. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty