Na cyklostezce, soukromí zaručeno

Přímo na cyklostezce vedoucí i k Pergole u sv. Víta, v klidném prostředí města Třeboň se nachází naše nově zrekonstruovaná Vila Adéla. Ubytování je vhodné pro všechny typy hostů - pro rodinky, skupinku přátel až po cyklisty a rybáře.

Celoročně se maximálně 8-členná skupinka hostů může přijít ubytovat do Vily Adéla. Ubytování pronajímáme jen jedné skupince hostů.

V rámci našeho ubytování můžete příjemný čas trávit ve společenské místnosti s posezením a stolním fotbalem. K přípravě jídel Vám může posloužit kuchyň, jejíž součástí je keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, myčka nádobí, jídelní sezení a televizor. Zároveň je Vám k dispozici také letní kuchyň s ledničkou, rychlovarnou konvicí a posezením, do které se dostanete i z pergoly.

Klidný spánek zajišťují čtyři 2-lůžkové ložnice, ve kterých je pokaždé manželská postel. Dvě jsou umístěny v přízemí, dvě v podkroví. Každé patro se také skládá z koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Kromě dvou koupelen je k užívání i další - se sprchovým koutem a také samostatná toaleta. Samozřejmé je WiFi připojení na internet zdarma.

Naši hosté se zajisté potěší zahradě s altánkem, krbem na dřevěné uhlí i grilu či ohništi. Po dohodě Vám můžeme uschovat Vaše kola v samostatném prostoru - kolárně. Parkování vozidel je přímo na vlastním pozemku u objektu. Těšíme se na to, jak poznáte krásy regionu Třeboňsko. Těšíme se na Vás ve Vile Adéla.

Určitě Vám neunikl fakt, že Chráněná krajinná oblast Třeboňsko nabízí výborné zázemí pro milovníky cyklistiky i pěší turistiky. Do 20 minut pěšky se nachází centrum města. Kochat se zde můžete zámeckým parkem, rybám v Akváriu Třeboň, užívat si relax v lázních Berta nebo se osvěžit pivem z pivovaru Regent. Během horkých dní se můžete zchladit v Suchdolských pískovnách, rybníku Svět a rybníku Rožmberk. V zimním období doporučujeme návštěvu Hradu a zámku Jindřichův Hradec i Hradu Nové Hrady.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata