TOP ubytování s bazénem, vířivou vanou

Jedinečné výhledy na celé Krkonoše, Český ráj, Trosky, Jičínsko - to nabízí naše Vila Český ráj, která se nachází v Podhradí, pod zříceninou hradu Veliš, necelé 4 km od brány Českého ráje Jičína. U nás prožijete dokonalý relax - ve venkovním bazénu, ve vířivé vaně nebo při popíjení kvalitního vínka na terase nebo vinárně.

Už z terasy našeho ubytování máte možnost dívat se na krásy v okolí. Doporučujeme Vám zrelaxovat své tělo i mysl v krásné přírodě Českého ráje. Rádi se díváte na svět z výšky? Vyhlídkové lety nad Českým rájem a Jičínem či lety balónem Vás nadchnou. Cyklistika, turistika, horolezectví nebo jízdy na koni také vyplní Váš volný čas. Zabavit se v bazénech nebo na tobogánech víte v Aqua Centru Jičín, Aquaparku Jičín i Aquaparku Maškova zahrada. Rybáři si přijdou na své Jinolických rybnících, jakož i na Nebáku a Věžáku. S dětmi si naplánujte cestu do ZOO Dvůr Králové. Zima je skvělá na lyžování či snowboarding v Lyžařský magistrále Lomnice nad Popelkou.

Celoročně Vás přivítáme v naší Vile Český ráj, která nabízí nadstandardně, stylově a hlavně komfortně zařízený prostor k trávení nevšedních chvil maximálně 24 hostům. Vila se pronajímá jako jeden celek. Spojení s okolním světem je u nás zajištěno i přes bezplatné WiFi připojení na internet.

Už v přízemí si užijete vzácný čas v jedné ze dvou moderně zařízených společenských místností. Celkovou atmosféru v nich dotváří krb, televizor, posezení, CD přehrávač a společenské hry. Připravit si chutná jídla můžete v jedné ze dvou luxusně zařízených kuchyní (s el. spotřebiči a kuch. nádobím) s jídelním sezením. Hlavní kuchyně je dovybavena barovým pultem, americkou ledničkou a sodobarem. Třetí, menší kuchyňka se nachází v levém křídle vily, v podkroví, kde si kromě kávičky či čaje rozložíte gauč, na kterém se vyspí dva hosté.

Přízemí tvoří tři ložnice - dvě 2-lůžkové (manželská postel v jedné, dvě lůžka v druhé) a jedna 3-lůžková ložnice (manželská postel a jedno lůžko). Hostům v těchto třech ložnicích poslouží dvě koupelny s toaletou. V pravém křídle vily, na její patře jsou umístěny další tři ložnice - dvě 2-lůžkové (manželská postel v jedné, dvě lůžka v druhé) a jedna 3-lůžková ložnice (manželská postel a jedno lůžko). Na chodbě jsou rekreantům v této části připraveny tři koupelny s toaletou. V rámci této části je jedna koupelna s wellness - s masážní vanou a relaxační místností (zde slouží k přespání dva lůžka). Levé podkrovní křídlo vily zajišťuje ničím nerušený spánek ve třech ložnicích - dvě 2-lůžkové s manželskou postelí, jedna 2-lůžková se samostatnými lůžky. Dvě ložnice se dají propojit, čímž může vzniknout 4-lůžková ložnice. Každá ložnice disponuje vlastní koupelnou s toaletou.

V horkých dnech se zchladíte ve venkovním bazénu s filtrací. Výborné vyžití poskytuje i prostorná terasa s posezením a grilem, případně ovocná zahrada s ohništěm, zahradní houpačkou i altánem. Děti se zabaví na pískovišti, houpačce, trampolíně, při hře stolního tenisu i šipek nebo v dětském koutku s hračkami. Využívat můžete dětskou vysokou židli, místnost na uschování sportovních potřeb. Bonusem je netradiční velký vojenský dalekohled na pozorování krajiny i vinárna. Parkování je přímo u objektu. Soukromí, kde nebývají žádní jiní hosté ani domácí - takové je Vila Český ráj. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata