Stylové ubytování v Luhačovicích!

Vítáme Vás v naší Vile Evička, nacházející se v oblíbeném lázeňském městě Luhačovice ve Zlínském kraji. Město láká své návštěvníky nejen známými lázněmi, které jsou zaměřeny na léčbu dýchacího ústrojenství, trávení a obezity. Skvělá poloha v CHKO Bílé Karpaty Vám zároveň během celého roku předestírá kopec pestrých možností trávení volného času, o krásách zdejší přírody ani nemluvě.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 6 lůžek ve velkém rodinném domě, který je rozdělen na dvě ubytovací jednotky se samostatnými vchody:
- dvoulůžkový apartmán č. 1 (manželské lůžko v ložnici + přistýlka na gauči pro 1 osobu v obývacím pokoji)
- dvoulůžkový byt č. 2 (manželské lůžko v ložnici + přistýlka na gauči pro 1 osobu v obývacím pokoji).

Apartmán i byt disponují kromě ložnice obývacím prostorem s pohovkou (přistýlka) a televizí (30 programů). Plně vybavené kuchyně potěší milovníky domácí stravy, najdete v nich keramickou varnou desku, rychlovarnou konvici, ledničku a jídelní posezení. Soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou samozřejmostí. V koupelně bytu č. 2 je bidet navíc. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Hřejivé sluneční paprsky a čerstvý vzduch Vás vylákají na velkou zelenou zahradu. V případě horšího počasí se skryjete pod altánem s posezením. Můžeme Vám půjčit i jízdní kola na výlety po okolí. Svá auta zaparkujete přímo u objektu.

Naše malebné Luhačovice Vás vyženou na procházky svými uličkami, a také na houby, turistiku, cyklistiku, za různorodými památkami a atrakcemi. Kromě pohody a relaxu v okolních lázních Vám doporučujeme navštívit Luhačovickou přehradu, Vodní nádrž Ludkovice, Zříceninu hradu Starý Světlov, Zámek Luhačovice i Nový Světlov, Hvězdárnu a Koupaliště Uherský Brod, Rozhlednu Doubrava, Přírodní památku Pod Vrchy, Památník Tomáše Bati a mnohé jiné. V zimních měsících si zalyžujete na svazích Lyžařského areálu Újezd ​​a Dubečky.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený ve Vile Evička Vás nabije novými silami a pozitivní energií a také že si s sebou odnesete mnoho nezapomenutelných okamžiků! Těšíme se na Vaši návštěvu!