Rekreační dům s bazénem, 5 min. od pláže

Patří k těm, kteří sní o rodinné dovolené v domě s bazénem a maximálním soukromím v zahradě? Naplňte své sny v jednom z nejlépe hodnocených domů na Frymbursku, v městečku Frymburk, ve Vile Lipno.

Během léta si zaplavete nebo si ulovíte ryby na vodní nádrži Lipno. V každém počasí dobře padne i relax v Aquaworld Lipno. Poznávat malebnost krajiny můžete na mnoha trasách nebo cyklostezkách a dostat se tak ke Stezke korunami stromů Lipno nebo k Rozhledně u Horní Plané. S dětmi si udělejte výlet na krásný Hrad a zámek Rožmberk. V zimě si zalyžujete na svazích Krasetín - Kleť nebo Lanovka Lipno - Střecha. Pokud raději pozvolna odpočíváte, přibalte si běžky nebo brusle na led.

Každý den v roce si užívejte vzácný čas v naší Vile Lipno, která poskytuje špičkový prostor pro maximálně 9 hostů. Vila Lipno je tak ideální pro rodinky s dětmi či menší skupinky přátel a známých.

V přízemí strávíte hezké chvíle odpočíváním na pohodlné sedačce, sledováním televizoru se satelitním příjmem a DVD přehrávačem nebo hraním her ve společenské místnosti. Buď zde na jídelním posezení nebo v kuchyni na jídelním posezení si vychutnáte výborné jídla. K jejich přípravě poslouží nadstandardně vybavená kuchyň - součástí je el. trouba, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, myčka nádobí a kávovar. Přízemí dotváří koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Schodištěm se dostanete do ložnicové části ubytování, kde ke kvalitnímu spánku využijete tři 2-lůžkové ložnice a jednu 3-lůžkovou ložnici. Dvě disponují manželskou postelí, jedna dvěma samostatnými a jedna je s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Pohodlí během pobytu zde zajišťuje další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Spojení s okolním světem je možné přes bezplatné WiFi připojení v celém objektu.

Prostorná zahrada se přímo sama nabízí k odpočívání - ať už na venkovním posezení na terase nebo při vaření pokrmů na grilu. Spolu s dětmi se zabavíte ve venkovním letním bazénu. K dispozici je u nás dětská vysoká židlička i možnost uschování kol a lyží v zahradním domku. Řidičů potěšíme parkováním v uzavřeném dvoře objektu. Stačí přijít a prožívat jedinečný čas. Neustále pracujeme na tom, abyste se u nás cítili dobře a jako doma. Těšíme se na Vás ve Vile Lipno!