Stylová horská vila v Krkonoších

Náš rodinný dům Vila Sekvoj se nachází v klidné části okouzlujícího města Harrachov, hned u vstupní brány do Anenského údolí. Sauna, herna, dětské hřiště a mnoho dalšího jsou velkým benefitem.

Ubytováním se přímo u nás se Vám otevírají brány k více atrakcím díky regionální kartě se slevami. Dokonale si odpočinete v přírodě Krkonoš během procházky, bycikování nebo pěší turistice. Aktivnější se potěší také jízdě na koloběžce i na bobové dráze. Doporučujeme také tyto zajímavosti: Sklárna a minipivovar Novosad, Ski muzeum, Hornické muzeum, Mamutí můstek a lanovka na Čertovu horu, Liščí stezka nebo Mumlavský vodopád. V zimě si zalyžujete na svazích Čertovy hory.

Ve Vile Sekvoj nabízíme ubytování v moderních pokojích. Naše ubytování je vhodné pro rodinky, skupinky přátel a známých pro celkově 16 hostů. Společný čas strávíte ve společenské místnosti s posezením a televizorem. Výborné jídla si můžete uvařit v společném, zcela novém kuchyňském koutku se sezením. V kuchyňském koutě je keramická varná deska, lednice s mrazákem, topinkovač, kávovar, myčka nádobí, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Království spánku zajišťuje pět zcela nových, zrekonstruovaných a útulně zařízených pokojů. V přízemí je k dispozici bezbariérový Pokoj č. 1 s palandou (spodní část je s manželským lůžkem) a bezbariérový Pokoj č. 2 se dvěma palandami (spodní i vrchní část je s manželským lůžkem). Také se vyspíte i v Pokoji č. 3 s manželskou postelí a jednou přistýlkou, Pokoji č. 4 s balkonem, manželskou postelí a dvěma přistýlkami a Pokoji č. 5 s manželskou postelí. Každý pokoj má svou Smart televizi, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou i WiFi připojení na internet.

V suterénu se zabavíte při hře kulečníku, šipek, stolního tenisu a děti v dětském koutku s hračkami. Zde také zrelaxujete Vaše tělo v sauně. Upravená zahrádka potěší děti bohatě vybaveným novým dětským hřištěm. Dospělí rekreanti využijí posezení na terase, gril a ohniště. Víme Vám uschovat kola a lyže v samostatné místnosti s vysoušečem bot. Zapůjčíme i dětskou postýlku a židličku na krmení. Vozidla zaparkujete přímo u Vile Sekvoj. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi