Komfortní ubytování za výhodnou cenu

Uprostřed přírody Jeseníků, na severní Moravě, můžete přijít a prožít výbornou dovolenou. Zveme Vás do naší Vily Susi a Ředitelské vily, která se nachází v centru lázní Jeseník.

Každý jeden den v roce můžete přijít a ubytovat se v jednom z našich dvou zařízení:

1. Vila Susi, kde máme k dispozici:
- Velký apartmán pro maximálně 6 osob se dvěma pokoji (jeden 2-lůžkový a druhý 4-lůžkový) s kompletně vybavenou kuchyní, velkou koupelnou s vanou, toaletou a předsíní. Jde o byt 2+1.
- Samostatný pokoj pro maximálně dvě 2 osoby se sprchovým koutem, samostatnou toaletou a kuchyňským koutem.
Vila Susi se nachází na ulici Myslbekova 402/7.

2. Ředitelská vila, ve které se nachází minigarsonka celkově pro 2 osoby s předsíní, sprchovým koutem, umývadlem, toaletou a pokojem s kuchyňským koutem. Ředitelská vila je na ulici Priessnitzova 77/39.

Každá jedna ubytovací jednotka má kromě příslušného počtu lůžek i televizi se satelitním příjmem a bezplatné WiFi internetové připojení. Každá jednotka má ledničku, vařič (v případě bytu sklokeramický sporák s el. troubou), rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu.

Pokud se ubytujete ve Vile Susi, určitě oceníte zahrádku s venkovním posezením a ohništěm. Při Ředitelské vile se nachází pěkný bylinkový park s možností posezení. V okolí obou ubytovacích zařízení jsou dětská hřiště. Po dohodě Vám zapůjčíme dětskou postýlku. Nedaleko od nás se dá za poplatek zahrát minigolf nebo tenis. Ve Vile Susi je pračka součástí ubytování, v Ředitelské vile nabízíme možnost využít tyto služby u nás. Parkování vozidel je zdarma při Vile Susi. Těšíme se na Vás!

A co dělat během volných dnů? Obrovský zájem veřejnosti je unikátní aquapark s možností přírodních vodních léčebných procedur s přístupem i užitím zdarma. Určitě si můžete dopřát výlet do Adrenalinového parku Jeseníky, kde prožijete opravdu mnoho krásných zážitků. Můžete zde využít minigolf, lanové centrum, discogolf, venkovní dětské kouty. Bohatý je i kulturní lázeňský a městský program. V létě doporučujeme cyklistiku, pěší turistiku a v zimě běžky a bruslení. Klidně vyzkoušejte některou z léčebných procedur v místních známých lázních. Plavání je možné i na Koupališti Jeseník nebo Vodním světě Česká Ves. Přímo od dveří Vily Susi můžete dojít až k lyžařskému vleku (100 m). Nablízku jsou také Ski areál Lázeňský vrch nebo Ski centrum Miroslav. Zajímavé jsou prohlídky Muzea kostek, Vlastivědného muzea Jesenicka, případně výhledy z Rozhledny Zlatý Chlum.