Rodinná, výjimečná vila s wellness

Hledáte ubytování, kde dokonale zrelaxujete tělo i mysl? Našli jste ho. Naši úžasnou, rodinnou Villu A. Málka, která se nachází v Poděbradech, v blízkosti lázeňských domů, kolonády a parku.

Celoročně Vám nabízíme ubytování ve Ville A. Málka, která disponuje kapacitou maximálně 32 osob. Oproti ville se nachází Garni Pension Křišťálové lázne - kapacita pokojů v něm je zahrnuta v celkové kapacitě. Vybrat si u nás můžete z celkem devíti 2-lůžkových pokojů, tří 2-lůžkových pokojů s jednou přistýlkou na gauči nebo jednoho 2-lůžkového apartmánu s jednou přistýlkou.

Pokoje i apartmán jsou vybaveny téměř totožně. V každý jednotce se nachází televizor se satelitním příjmem, minibar a vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Ve výbavě pokojů přímo ve Ville A. Málka je také telefon. Některé pokoje jsou dovybaveny balkonem s posezením. Apartmán je tvořen ložnicovou a obývací částí. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet zdarma.

S ochotou Vám nabídneme snídaně formou bufetu v přízemí ubytování, v restauraci. Hosté mohou využívat salonek, služby recepce s možností platby kartou i oprání prádla a zapůjčení žehličky. Máme možnost uschování kol a půjčení dětské postýlky. Top wellness služby využijete v našem penzionu naproti, kde se nachází sauna, vířivka, masáže, wellness procedury i pedikúra. Odpočinout se dá i na pergole s posezením, kde Vám majitelé mohou na požádání ugrilovat speciality. Parkování je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!

Mysleli jsme i na aktivnější rekreanty a připravili jim tipy na výlety. Poděbrady jsou známé díky lázním. V blízké Kutné Hoře dobře padnou cyklovýlety nebo pěší turistika. Určitě nevynechejte zámek Hrádek u Nechanic, Karlovu Korunu v Chlumci nad Cidlinou, zámek Dětenice se stylovou středověkou krčmou, Skanzen lidové architektury v Přerově nad Labem a ZOO Chleby. I golfisty potěší upravená plocha místního areálu. V zimě zas nadchne rozprávková procházka krajem.