Romantické ubytování v secesní vile

Zveme Vás strávit romantický pobyt do naší rodinný secesní Villy Liduška, která se nachází v samotném středu města Bechyně, s jedinečným výhledem na řeku Lužnicí. Nejen díky komfortnímu vybavení i zásluhou výborné polohy tak poznáte město samotné.

Během léta se projdete po Bechynském mostě. Navštívit můžete také klášter nebo pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou. Zkrátka nepřijdou ani cyklisté nebo vyznavači pěší turistiky, kteří si užijí přírodu CHKO Třeboňsko. V letním období se zrelaxujete v Lázních Bechyně nebo Lázních Jupiter. Vrátit se do dob minulých můžete jízdou na Bechynský železničce i v Hasičském muzeu. S dětmi si naplánujte výlet do Krokodýlí ZOO Protivín či ZOO Tábor. V zimě vypnete Vaši mysl a odreagujete se návštěvou kina nebo divadla.

Najít ubytování pro 19 osob, dokonce v secesním stylu, můžete právě v naší Ville Liduška. Pronajímáme ji během celého roku po jednotlivých pokojích:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na gauči,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- jeden 3-lůžkový pokoj s terasou s posezením, třemi lůžky a přistýlkou ​​ve formě pohovky,
- jeden 6-lůžkový rodinný pokoj s terasou s posezením, dvěma 3-lůžkovými ložnicemi - každá s manželskou postelí a jedním lůžkem.

Každý pokoj je vybaven kromě lůžek také televizí se satelitním příjmem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, termoskou a základním nádobím. Nechybí ani posezení, při kterém zasytíte žaludky. V 6-lůžkovém je toto vybavení součástí kuchyňského koutu. V každém pokoji je využitelná vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dva pokoje jsou dovybaveny terasou s posezením. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Téměř idealisticky působí odpočívání ve velké udržované zahradě s venkovním krbem. K dispozici je i ohniště, gril a terasa s posezením. Pobyt s malým domácím mazlíčkem je u nás povolen. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku a uschovat stejně sportovní potřeby. Ve Ville Liduška je příležitost platit kartou i půjčení žehličky. Parkování aut na oploceném hlídaném pozemku Vám dodá pocit bezpečí. Stačí k nám už jen přijít. Těšíme se na Vás!