Chatka a apartmány se saunou a biliardem

Villa u Hallerů je ideálním ubytováním pro všechny, kteří hledají ubytování v obci Svoboda nad Úpou, v pohoří Krkonoše, v blízkosti zajímavých atrakcí.

Pokud byste měli zájem strávit Váš volný čas opravdu naplno, doporučujeme Vám udělat si výlet a procházku Chodníkem v korunách stromů v Janských lázních, kde si mimo jiné můžete odpočinout a zrelaxovat. Blízko to máte do vyhledávané oblasti Pec pod Sněžkou i do Trutnova. V bezprostřední blízkosti ubytování si navíc v případě zájmu i zajezdíte na koni. V zimě si přijdou na své zejména lyžaři, kteří si mohou zalyžovat v lyžařském areálu Mladé Buky (5 km), kde Vás odveze bezplatný skibus. Pokud máte rádi běžkování, čeká zde na Vás množství běžeckých tratí.

Naše Villa u Hallerů Vám poskytuje celoroční ubytování s celkovou kapacitou pro 16 hostů. K dispozici jsou:

- 4-lůžkový bezbariérový apartmán se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi, televizorem se satelitním příjmem, vlastní plně zařízenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- 8-lůžkový apartmán se dvěma 4-lůžkovými ložnicemi, televizorem se satelitním příjmem, jedna z nich vybavena plně zařízenou kuchyní, určenou pro obě ložnice, dále s koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a jednou samostatnou toaletou,
- 4-lůžkový chata s 4-lůžkovou ložnicí, obývací místností s televizí se satelitním příjmem, gaučovým a jídelním posezením propojena s plně zařízenou kuchyní. V chatce se nachází také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Pro hosty ubytované v apartmánech jsme připravili společenskou místnost s televizí se satelitním příjmem, posezením, kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem a kompletně zařízenou kuchyní. Dokonalý relax si dopřejete v sauně nebo posezením na zahradě, v altánku, při grilování či opékání s přáteli a rodinkou. Dětičky se zajisté rádi potěší dětskému hřišti s prolézačkami, skluzavkou a houpačkou. Vaše auta si bezpečně zaparkujete při ubytování a kola i lyže odložíte v uzavřeném areálu ubytování.

Toužíte po dovolené v kruhu blízkých, v blízkosti lázní i lyžařských středisek? Právě jste našli to ideální ubytování pro Vás. Zveme Vás do Villy u Hallerů. Těšíme se na Vás.