Za vínem a pohodou do Nechor

Vítáme Vás ve Vinařství U sv. Kříže! Nacházíme se v Jihomoravské oblasti Slovácko, v malebné vesničce vinných sklepů Nechory. Jsme vinařství s historií delší než 70 let. Přijěďte si užít příjemné ubytování spojené s degustací vín, procházkou vinicemi i vinnými sklepy. U nás naleznete jen tu nejlepší kvalitu.

Poskytujeme celoroční ubytování s celkovou kapacitou 10 lůžek včetně přistýlek ve dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí a jednom 4-lůžkovém pokoji se dvěma manželskými postelemi a rozkládací pohovkou (2 přistýlky).

V každém pokoji najdete pěkné posezení i ledničku. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Maximální soukromí Vám zajistí samostatný vchod z venkovního schodiště do každého pokoje. V celém objektu je bezplatné WiFi připojení na internet.

Prostory našeho vinařství umožní trávit společné chvíle degustací těch nejlepších vín. Poslouží k tomu společenská místnost s krbem a velkým stolem až pro 15 osob. Součástí společného prostoru je i kuchyňský kout vybavený elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Slunečné dny si užijete i díky krásné terase s venkovním posezením s výhledem na vinice a nádherný okolní kraj. V rámci ubytování jsme vyhradili prostor pro odložení kol. Auta si zaparkujete přímo u objektu.

Svůj název dostalo vinařství podle starého kříže, který stojí přímo naproti vinném sklípku. Každý rok se zde v září sjíždějí všichni vinaři z obce Prušánky na tradiční slavnost ,,zarážení hory". Okolní vesničky působí malebně a historicky. Projeďte se jimi například i na kole a poznejte kraj. Udělejte si výlet i na Větrný mlýn Starý Poddvorov nebo navštivte Dům T. G. Masaryka. Milovníci čisté přírodní kvality si přijedou na své v bylinkovém ráji Sonnentor. Prožijte u nás chvíle, na které nikdy nezapomenete.

Neváhejte a navštivte nás, čeká na Vás množství krásných zážitků. Těšíme se na Vaši návštěvu!