Vinný sklep s neomezenou konzumací vína

Vinný sklep Monty Velké Bílovice se nachází v obci Velké Bílovice, v části mimo obec, kde najdete přes 600 vinných sklepů. Tato obec leží v okrese Břeclav, na jižní Moravě, která je známá svou vinařskou tradicí.

Za zábavou nemusíte chodit daleko, přímo v obci se pravidelně konají kulturní a folklórní akce, pronajmout si můžete tenisový kurt nebo bowlingovou dráhu, na Ranči Sen si zajezdíte na koni. Rybáře potěší možnost lovu na rybníku Velký Bílovec. Vyberte se i do okolí, pěšky, na kole či autem, jižní Morava nabízí mnohé turisticky zajímavá místa. Milovníci historie si nenechají ujít návštěvu zámku v Mikulově, Lednicko-valtického areálu, Slovanského hradiště Mikulčice nebo skanzenu Strážnice. Naplánujte si také výlet do Pavlovských vrchů, kde najdete zříceniny hradů Děvičky a Sirotčí hrádek. Různé možnosti sportovního i kulturního vyžití nabízejí nedaleké města Břeclav, Hodonín a Mikulov. Koupání během celého roku je možné v Aqualand Moravia v Pasohlávkách, v letních měsících si užijete den na některém z mnoha koupališť v okolí (Němčičky, Břeclav, Horní Bojanovice, Dubňany, Hustopeče). Pokud k nám přicházíte v zimě a máte rádi lyžovačku, zajděte si do lyžařského střediska Němčičky.

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 10 až 12 osob. Chalupa je vhodná pro skupiny, při pobytu si nejen odpočinete, ale můžete se naučit i co to o víně.

V přízemí chalupy se nachází společenská místnost, kde je umístěna televize a sezení, příjemnou atmosféru zde vytváří krb na dřevo. Kuchyni najdete v prvním patře, vlastní stravování si zajistíte díky kompletně vybavené kuchyni, kde Vám poslouží elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice a toastovač. V prvním patře se nachází také 4-lůžková ložnice, kde je umístěno i sezení a televize, součástí této ložnice je balkon. Další tři 2-lůžkové ložnice jsou Vám k dispozici ve druhém patře. Podle potřeby je možné do největší ložnice přidat dvě rozkládací postele.

Hlavním lákadlem této chalupy je vinný sklep, jejíž lahodný obsah si můžete za příplatek vychutnávat neomezeně. Podle potřeby pro Vás za poplatek zajistíme také studený raut nebo teplou večeři. V případě pěkného počasí jistě oceníte i letní terasu s grilem za domem na oplocené zahradě. V případě potřeby můžete sklep využít také na odkládání kol. Parkovací místa pro tři auta se nacházejí přímo u chalupy.

Přijďte si vychutnat tu pravou atmosféru jižní Moravy. Těšíme se na Vás ve Vinném sklepu Monty Velké Bílovice.