Apartmány v chalupě s vinným sklípkem

Vinný sklep s apartmány u Kvěchů se nachází ve vinařské obci Bavory, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Nabízíme Vám možnost ubytovat se v objektu s vinným sklepem, kde jsou Vám k dispozici dva apartmány, jeden pro 4 hosty, druhý pro 5 až 6 osob. Vybrat si můžete jeden z apartmánů nebo si pronajmout celý objekt.

Menší apartmán se nachází v přízemí, je tvořen dvěma místnostmi, najdete zde kuchyň a 4-lůžkovou ložnici s palandou a manželskou postelí. Apartmán v patře disponuje třemi místnostmi, nachází se zde obývací místnost s kuchyňským koutem, 3-lůžková ložnice se třemi samostatnými lůžky a 2-lůžková ložnice se dvěma jednolůžky a přistýlkou na rozkládacím křesle. Na požádání Vám poskytneme dětskou postýlku.

Vlastní kuchyně je Vám k dispozici v každém apartmánu, k vybavení patří keramická deska nebo vařič, elektrická i mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, v apartmánu na patře i myčka nádobí. Samozřejmostí je jídelní stůl a televize, ve větším apartmánu i pohovka v obývací místnosti. Součástí apartmánu v přízemí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v patře je umístěna koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V obou apartmánech je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. V objektu se nachází také vinný sklep, který můžete využívat po předchozí dohodě za přítomnosti majitelů, v případě zájmu zajistíme pro Vás i menší degustaci. V exteriéru najdete posezení s grilem a děti si tu užijí dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a prolézačkami. Technickou místnost v objektu je možné využít k odkládání kol. Pro auta jsou k dispozici tři parkovací místa.

Bavory se nacházejí na okraji Pálavských vrchů, takže jsou vhodným místem na turistiku, za cíl si můžete určit například dvě zříceniny hradů, Děvičky nebo Sirotčí hrádek. Pokud se vydáte do Mikulova, doporučujeme navštívit zámek, Svatý kopeček nebo jeskyni Na Turoldu. Vynechat byste neměli ani Lednicko-valtický areál, který je se svými zámky, parky a minaretem zapsán v seznamu UNESCO. Centrem letní zábavy je vodní nádrž Nové Mlýny, kde si na plážích můžete nejen zaplavat, ale si i zahrát různé sporty, na souši nebo ve vodě (plážový volejbal, windsurfing) a na své si přijdou i rybáři. Pokud nemáte rádi přírodní koupání, zajděte na koupaliště v Mikulově, Březí a Hustopečích. Aquapark Moravia Vás očekává celoročně, zde si užijete zábavu i relax.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Domácí zvířata