Komfortní ubytovna pro firemní klientelu

Vzdělávací a podnikatelské centrum CETT (Centre of Environmental Techniques and Technologies) se nachází v klidném prostředí podhradí zámku Náměšť nad Oslavou, ve městě se stejným jménem, jen na skok do centra i do přírody. Naše moderně zařízené prostory jsou vhodné jak pro zaměstnance či podnikatele, tak i pro uspořádání firemních setkání, vzdělávacích akcí či trávení volného času v zdravém horském prostředí Vysočiny.

Celoročně Vám nabízíme ubytování ve stylově zařízených, komfortních pokojích s celkovou kapacitou až pro 52 hostů. Můžete si vybrat z následujících variant:

- čtyři 1-lůžkové pokoje se samostatnou postelí,
- šestnáct 2-lůžkových pokojů se samostatnými postelemi (s možností spojení do 2-lůžka),
- čtyři 3-lůžkové pokoje se samostatnými postelemi (s možností spojení do 2-lůžka),
- 4-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi.

Všechny pokoje jsou příjemně zařízené s použitím přírodních materiálů a disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a toaletou. Jeden 2-lůžkový pokoj nacházející se v přízemí je bezbariérový pro osoby se ztíženou hybností.

Centrum nabízí špičkově vybavenou konferenční místnost s celkovou kapacitou až pro 140 osob s možností zapůjčení kompletního technického vybavení. Ubytovaným hostům v jídelně s jídelním sezením připravíme chutnou snídani a po dohodě pro více člennou skupinu (min. 10 osob) zajistíme i oběd s večeří.

Čerstvý vzduch si vychutnáte na venkovním posezení nebo jízdou na kole, které zde máme k zapůjčení (2 ks). Můžete také využít služeb recepce s možností placení kreditní kartou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám na pokoj přichystáme dětskou postýlku. Pokud přijdete se svým bicyklem, pohodlně si ho uskladníte v místnosti v přízemí. Své auta si bezpečně zaparkujete na hlídaném parkovišti hned při ubytování.

Svůj volný čas si zpříjemníte různými atrakcemi či množstvím sportovních aktivit, které město nabízí. V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, plážový volejbal, tenisová kurty, Skatepark, basketbalové hřiště i hřiště pro ty nejmenší. Zajímavý výlet doporučujeme udělat na renesanční zámek Náměšť nad Oslavou, Barokní most, kostel Sv. Jana Křtitele i Mešťasnský dům. Osvěžit se můžete návštěvou přírodní památky Obora, Národní přírodní rezervace Mohelecká Hadcová step, rozhleden Babylon a Ocmanice. V létě se zchladíte ve vodní nádrži Dalešice a rekreační rybáři zas ocení rybaření v řece Oslava, která je asi 30 m vzdálená od ubytování.

Pokud hledáte moderní ubytování v krásném prostředí s prostorem nabízejícím unikátní zázemí pro zorganizování firemních setkání, přednášek či školení, právě jste ho našli. Už nyní se na Vás těšíme ve Vzdělávacím centru CETT!