Báječný relax, špičková restaurace

Wellness Hotel Gendorf je 3-hvězdičkový hotel, který se nachází v centru města Vrchlabí v Krkonoších. Proč právě náš hotel? Protože máme špičkové wellness, výbornou restauraci a krásné pokoje.

Díky ideální poloze ubytování si můžete naplánovat výlety do okolní přírody Krkonoš nebo i po městě. V blízkosti se nacházejí cyklotrasy i trasy vhodné pro pěší turisty a běžce. Během horkých dnů se můžete vykoupat v přehradě Labská, vodní nádrži Jahodnice i přehradě Les Království. S Vašimi ratolestmi si můžete naplánovat návštěvu Bozkovských dolomitových jeskyní, Zoo ve Dvoře Králové nebo Hradu a zámku v Trutnově. V zimním období si zalyžujete na svazích středisek Skiareálu Vrchlabí Kněžický vrch i Ski areálu Bubákov - Herlíkovice.

Kapacita našeho Wellness Hotelu Gendorf *** je připravena pro celkově 92 osob. U nás se můžete ubytovat v některém z těchto 35 pokojů:
- šestnácti 2-lůžkových s manželskou postelí,
- šestnácti 2-lůžkových s manželskou postelí a přistýlkou v podobě klasického lůžka,
- tří 2-lůžkových s manželskou postelí a dvěma přistýlkami v podobě dvou klasických lůžek.

Každý pokoj je zařízen kromě příslušejícího počtu lůžek i televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou. Koupelny jsou povětšinou se sprchovým koutem a toaletou. Jen některé pokoje disponují vanou. Po domluvě Vám můžeme připravit dětskou postýlku. Všude je taktéž zajištěno WiFi i kabelové připojení k internetu.

V přízemí hotelu Vám na recepci ochotně pomůže náš personál. Právě zde můžete zaplatit platební kartou, využít službu úschovy kol a lyží, zapůjčit si žehličku případně využít služeb vyprání prádla. Pokud dostanete hlad, můžete se zasytit v naší restauraci se skvělou kuchyní. K restauraci náleží terasa s posezením. Dětičky můžete poslat zabavit se do dětského koutku s hračkami. Máme také konferenční prostory s možností zapůjčení techniky.

V rámci hotelu máme opravdu výborné wellness centrum, kde se nachází sauna a vířivka. Klidně si můžete doobjednat masáže, wellness procedury i kosmetické služby. Hotel je vhodný i pro imobilní hosty díky výtahu. Parkování je zajištěno buď v garáži nebo na parkovišti (za poplatek). Těšíme se na to, jak u nás můžete prožívat perfektní ,,ráj na zemi".