Kvalitní ubytování i služby

Potrpíte si na špičkovém wellness? Pokud ano, náš Wellness hotel Marta převyšuje Vaše očekávání. Hotel se nachází v obci Kuklík, v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina.

Celoročně přístupný Wellness hotel Marta nabízí ubytování pro každý typ hosta. Celková kapacita ubytování je 43 osob. U nás se můžete ubytovat v těchto typech ubytovacích jednotek:
- pěti 2-lůžkových pokojích klasických nebo Lux s manželskou postelí,
- jednom 2-lůžkovém bezbariérovém pokoji s manželskou postelí,
- jednom 3-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem,
- dvou 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a palandou,
- dvou Apartmánech Deluxe, ve kterých Vám kromě ložnice s manželskou postelí a pevným ložem můžeme ustlat i na gauči (pro jednu osobu),
- Chaloupce Simona pro 4 osoby,
- Chaloupce Jozef pro 7 osob.

Každá ubytovací jednotka je vybavena LCD televizorem se satelitním příjmem, pracovním stolkem a koupelnou s toaletou. V pokojích i apartmánech je navíc klimatizace a koupelna se sprchovým koutem, v chaloupkách je koupelna s vanou. Apartmány i chaloupky disponují navíc kuchyňským koutem. Všude jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V naší výborné restauraci si pochutnáte na mnoha jídlech. Děti se zabaví v dětském koutku s hračkami. Máme salonek na školení pro cca 35 osob vybavený LCD televizorem a projektorem. V špičkovém wellness si můžete do sytosti užít sauny, vířivku, masážní vanu i Kneippův chodník. Odpočinete si i na posezení na terase. K dispozici máme také kola a čtyřkolky (k zapůjčení), možnost platby kartou, půjčení dětské postýlky a židle na krmení. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!

Nabídka výletů v okolí: Přímo v obci Kuklík se nacházejí dva chráněné stromy. Navštívit můžete i Šikland - komplex zábavných areálů s největší nabídkou služeb a zábavy. Skvělá je i prohlídka gotického hradu Pernštejn. Historii můžete poznávat i na souboru staveb lidové architektury Veselý Kopec. V létě se dají naplánovat i cyklovýlety nebo výlety pro pěší turisty okolní přírodou až k rozhledně Rosička nebo Karasín. V zimě si zalyžujete na nejvyšším vrcholu Křižanovské vrchoviny - je zde upravován Harusův kopec. Potěší se i běžkaři upravovaným tratím.