Pohodlné pokoje za výhodnou cenu

Zájezdní hostinec Semering stojí na samotě u lesa, v blízkosti obce Křižany, nedaleko města Liberec. Z našeho hostince na jižním svahu Ještědu budete mít výhled na Lužické hory a vyrazit můžete jak v létě na turistiku nebo cyklistiku, tak i v zimě na lyžovačku.

Okolí hostince je protkané cyklistickým trasami, stále přibývají nové, mnohé z nich navazují na trasy v Německu a Polsku. Z pěších túr je oblíbený Ještěd, Kryštofovo údolí nebo Obří sud. Jen 4 km je vzdáleno golfové hřiště Golf Ještěd. V letních měsících si můžete vybírat z mnoha možností koupání, užijte si den při přehradách (Hamr na Jezeře, Harcov, Mšeno a další) nebo nebo na koupalištích (Vápenka, Obří sud - Javorník, Hodkovice, Lučany nad Nisou). V zimním období se o Vaši zábavu postarají lyžařská střediska Ještěd, Severák, Obří sud či Smržovka. Nevynechejte návštěvu města Liberec, kde najdete zoologickou zahradu, zábavní centrum iQLANDIA nebo aquapark Babylon.

Během celého roku nabízíme ubytování v hostinci, jehož historie sahá až do roku 1870. Hostinec byl zrekonstruován a je znovu v provozu od dubna 2015. Celkově se u nás může ubytovat 23 hostů.

K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí,
- dva třílůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky.

Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do pokojů Vám dle potřeby připravíme i dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí hostince je restaurace, k pobytu si můžete přiobjednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. K restauraci náleží i terasa. Kromě této terasy, najdete na pozemku další posezení s grilem. Také si zde zahrajete fotbal, šipky nebo badminton, v těsné blízkosti hostince leží rybník, na kterém je možný rybolov. Děti se určitě potěší ovečkám a koníkovi, které chováme. Pro odkládání kol slouží garáž. U hostince zaparkuje 7 aut, v průměru jedno auto na pokoj.

Těšíme se na Vás v penzionu Zájezdní hostinec Semering!