Zážitky ve Vás zůstanou stále - přijďte

Opravdový zážitek ve Vás zůstane, pokud se ubytujete v Zájezdím hostinci Starý svět, který se nachází ve Voticích. U nás prožijete opravdu výjimečné chvíle.

Zájezdní hostinec Starý svět nabízí ubytování s kapacitou 42 hostů. U nás se po výborném jídle můžete ubytovat v těchto pokojích:
- pěti 2-lůžkových pokojích s oddělenými postelemi nebo manželskou postelí a teráskou,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s oddělenými lůžky,
- dvou 3-lůžkových pokojích - každý s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- dvou 4-lůžkových pokojích - každý s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky,
- jednom 16-lůžkovém smíchaném pokoji s oddělenými lůžky.

Pokoje v našem ubytování jsou zařízeny útulně. V každém je umístěn televizor, trezor, pracovní stolek, společenské hry a vlastní koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Ve smíšeném pokoji jsou v koupelně dva sprchové kouty a dvě toalety. U nás máte i na pokojích zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na recepci hostince Vás nasměrují do naší vynikající ,,babiččiny" restaurace s terasou a barem. Recepce nabízí také služby oprání prádla, uschování kol a věcí do šatny i platby kartou. Výborně si zahrajete několik her na multifunkčním hřišti. U nás máme také profesionální taneční sál, relaxační wellness zónu (sauna, vířivka, venkovní bazén, kadeřnictví a masáže) a nálevnu s možností zapůjčení techniky, kde se dají dělat školení a semináře.

V exteriéru je pro hosty připravena terasa s grilem, přístřešek s posezením i na případné kouření. Děti se zabaví na hřišti. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na to, jak se příjemně naladěni můžete vrátit z dovolené nebo pobytu od nás.

A co nabízí okolí? Kromě cyklistiky a turistiky se můžete projít i na náměstí do centra města. V letním období si můžete posbírat plody lesa i hřiby. Relax ve vodě je možný přímo v našem ubytování. Objevovat kraj můžete i výlety do Motýlária Votice, na Rozhlednu Václavka nebo do Kláštera sv. Františka z Assisi. V zimě je možné sáňkování i lyžování v poněkud vzdáleném středisku Monínec.