Příjemné ubytování přímo v areálu zámku

Zámecký penzion Náměšť nad Oslavou najdete při vstupu do areálu zámku ve městě Náměšť nad Oslavou, v okrese Třebíč, v kraji Vysočina.

Poznejte místní původně gotický zámek později přestavěn na renesanční. V širším okolí najdete několik dalších historických památek, které stojí za návštěvu, hrad a zámek Velké Meziříčí, zámek Budišov, hrad Veveří, stejně jako historická města Brno a Třebíč. Z přírodních zajímavostí se podívejte na Kateřinskou jeskyni nebo Jeskyni Výpustek. Na nedaleké Dalešické přehradě si můžete vyrazit na vyhlídkovou plavbu parníkem. V obci Dalešice je možná prohlídka pivovaru, který možná znáte z filmu Postřižiny. Koupání si v letním období užijete v přehradě Dalešice nebo na přírodním koupališti Rouchovany. Pokud se k nám chystáte v zimě, za zimními sporty můžete vyrazit na vlek Zbraslav u Brna nebo do Ski areálu Fajtův kopec.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 14 - 17 hostů. Penzion je umístěn v historické budově, která byla kdysi určená služebnictvu ze zámku. Ubytujte se v některém z těchto pokojů:
- dvou 1-lůžkových pokojích,
- dvou 2-lůžkových pokojích se dvěma samostatnými lůžky,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s vířivou vanou, se dvěma samostatnými lůžky,
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí a přistýlkou,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu s manželskou postelí a přistýlkou.

V pokojích najdete repliky historického nábytku a také televizi se satelitním příjmem, telefon, rychlovarnou konvici a příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Všichni hosté mohou využít společnou kuchyňku s dvouvařičem, lednicí a mikrovlnnou troubou.

V zámeckém parku si posedíte na lavičkách. Parkovací místa pro 5 aut najdete u penzionu, na kamerou hlídaném parkovišti. Dopřejte si trochu jiný zážitek z ubytování v Zámeckém penzionu Náměšť nad Oslavou. Těšíme se na Vaši návštěvu.