Útulný domeček v těsné blízkosti lesa

Jste jednotlivec, pár nebo rodinka s dětmi, která touží po tom, aby našla ideální místo pro svůj pobyt za výhodnou cenu? Pak jste srdečně zváni do našeho přímo pohádkového Zimořskýho domku, který je zasazen do úžasné přírodní scenérie obce Dolní Zimoř, v kraji Václava Levého.

Krajinná oblast Kokořínsko dokáže ve Vás vzbudit zájem zejména kvůli mnoha pískovcovým útvarům. K nejnavštěvovanějším v této oblasti patří nejznámější hrad středních Čech - Kokořín. Během procházek krajinou či výletům na kole si nasbíráte místní plody lesa. Dostat se tak můžete až ke rozhledně Hradišť. Umění poznáte také na tvorbě sochaře Václava Levého na Čertových Hlavách. V létě si zaplavete na Máchověm jezeře nebo v bazénech Aquaparku Slaný. V zimě si provětráte hlavu na čerstvém vzduchu nebo pokorčuľujete se na ledě.

Domek prošel rekonstrukcí a díky kapacitě - maximálně 4 osoby - si tu vychutnáte příjemnou dovolenou. V přízemí se nachází společenská místnost, kde si odpočinete u televize se satelitním příjmem, poslechnete rádio i poleňošíte na pohovce. Pohovka se dá využít i na přespání dvou hostů. Prázdné žaludky zasytíte přípravou jídla v kuchyni s el. dvouvařičem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a toasterem.

Království spánku je u nás zajištěno v jedné 2-lůžkové ložnici s manželskou postelí a televizorem. Maximální komfort hostům poskytuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Spojení s okolním světem je u nás možné i přes bezplatné WiFi připojení na internet.

Soukromý pozemek ubytování se zahradou umožňuje hostům trávit čas nejen uvnitř tak i ven. K dispozici je zde altán (pergola) s posezením, plynový sporák s troubou, gril, zahradní krb a ohniště s mramorovou deskou na pstruhy. Součástí ubytování je také soukromý bar se sezením. Víme Vám ukázat vyhrazený prostor na uschování kol. Do 10 metrů je rodinná farma se zvířátky, co zaujme hlavně děti. Řidičů potěšíme skvělou zprávou - parkovat auta můžete při Zimořským domku. Těšíme se na Vás!