Velká chata v Orlických horách

Chata ŽPSV Čertův důl se nachází ve svažitém údolí, pod hlavním hřebenem Orlických hoř - Homolí, Tetřevcem a Strážným, v obci Zdobnice.

Celoročně nabízíme komfortní ubytování pro 27 hostů. Naše chata ŽPSV Čertův důl je vhodná pro skupinky hostů i pro rodinky s dětmi nebo všechny, kteří chtějí mít dokonalé soukromí na horách. Ochotný majitel Vám poskytne některý z těchto pokojů:
- dva 2-lůžkové pokoje,
- dva 3-lůžkové pokoje,
- tři 4-lůžkové pokoje,
- jeden 5-lůžkový pokoj.

Každý pokoj je vybaven standardně - postelemi s peřinami a povlečením, stolkem, skříní, zrcadlem a věšákem na věci. Hostům jsou zajištěny dvě společné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Společný čas strávíte ve společenské místnosti - jídelně s televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem a sezením. Výborné jídla si můžete udělat ve společné kuchyni. Součástí kuchyně je plynový sporák, elektrická trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, toaster, mikrovlnná trouba, topinkovač a místnost na uskladnění potravin.

Jen u nás se dá čas trávit i ve vinárně, která disponuje vlastním výčepem a sezením. Pobyt na čerstvém vzduchu potěší při oddechování na venkovním posezení, kde je i krb, udírna a ohniště. Děti se zabaví na houpačce. V technické místnosti se nachází pračka a žehlička. Víme Vám uschovat kola a lyže. Zaparkovat si auta můžete u chaty - v zimě doporučujeme použít řetězy. Děti v zimě potěší náš vlastní menší vlek. Máte požadavky, které zde nejsou uvedeny? Zavolejte, napište a společně najdeme řešení, jak u nás můžete prožít pěkný pobyt. Těšíme se na Vás!

V létě jsou Orlické hory vyhledávané i díky panenské přírodě, kterou vedou cyklostezky nebo naučné chodníky. Les je také místem na přicházení nových myšlenek nebo na houbaření. V blízkosti se nachází Skanzen Uhřínov. Děti se zabaví na místním hřišti dole v obci. Během zimy si vyrazíte na běžky na upravované tratě a děti se povozí na našem malém vleku. Pokud jste vášniví lyžař, v blízkoti jsou i vleky Zdobnice, Deštné a Kamenec.