Kemp roku, super cena, venkovní bazén

Přijměte pozvání na letní dovolenou i zimní pobyt do našeho Koupaliště a kempu Pecka, který se nachází v rekreační oblasti obce Pecka, u lesa. U nás si můžete užívat odpočinek v bazénu i na souši.

Pokud se rozhodnete strávit chvíle mimo kempu, můžete se vydat po cyklostezkách i turistických trasách okolím. Do 1 km se nachází hrad Pecka. S dětmi můžete navštívit blízkou ZOO Dvůr Králové nad Labem. V Českém ráji je umístěn krásný zámek Humprecht, hrad Kost, zámek Hrubá Skála i zřícenina hradu Trosky. Zábavu si můžete dopřát i v Aqua centru Jičín. V zimním období doporučujeme spíše vyrazit na svahy Skiareálu Vrchlabí Kněžický vrch.

Celoročně otevřené Koupaliště a kemp Pecka disponuje kapacitou 148 osob. K užívání máme také 50 míst pro karavany a 100 míst pro stany. Ubytovat se u nás můžete v těchto typech ubytovacích jednotek:

- dvaadvaceti chatách - každá 4-lůžková se dvěma palandami. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je společná v areálu ubytování.
- dvou 8-lůžkových chatách s příslušenstvím (menší), kde jsou dvě ložnice. V každé je manželská postel a patrová postel. Chatky jsou vybaveny ledničkou a sprchovým koutem a toaletou.
- dvou 12-lůžkových chatách s příslušenstvím (větší), kde jsou tři totožné ložnice s manželskými postelemi a palandami. Chatky jsou vybaveny ledničkou a sprchovým koutem a toaletou.
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí v apartmánovém domě. V pokoji je pokaždé koupelna se sprchovým koutem.
- čtyř 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a palandou v apartmánovém domě. V pokoji je pokaždé koupelna se sprchovým koutem.

V areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. K dispozici máme společné kuchyně, koupelny se sprchovými kouty a toalety. V restauraci s barem a terasou se během celého dne dokonale zasytíte. Zchladit se ve vodě dá v bazénu i dětském bazénku. V objektu se nacházejí ohniska, grily, posezení, hřiště na hru plážového volejbalu, stolního tenisu, tenisu i prostor na úschovu kol a lyží. Dětem jsme připravili hřiště (s pískovištěm, houpačkou, prolézačkami, trampolínou). Doplňkové služby - pračka, žehlička, dětská postýlka a stolička na krmení. Vozidla zaparkujete v areálu i před ním. Těšíme se zde na Vás! Majitel a provoz Koupaliště a kempu Pecka.