Loading

Chaty v Českém ráji

(23 objektů)

Chalupa u lesa Kovač

Kovač, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chalupa u lesa v blízkosti Českého ráje

Roubenka Vyskeř

Vyskeř, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Romantické ubytování v krásném prostředí

Chalupa Žernovka

Žernov (okres Semily), na okraji obce / města, u lesa / na o...
Klasická venkovská chalupa pro rodiny

Chalupa Tábůrek

Rovensko pod Troskami, v rekreační oblasti
Prostorná chalupa v srdci Českého ráje

Chata Tužín

Radim (okres Jičín), na okraji obce / města, u lesa / na okr...
Dřevěná chata na polosamotě u lesa

Roubenka pod Kozákovem

Záhoří (okres Semily), na okraji obce / města
Nově postavená roubenka se saunou

Chata na Červenici

Mírová pod Kozákovem, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Chata na Červenici

Vila Chutnovka

Mírová pod Kozákovem, na okraji obce / města
Přijďte do vily, kde se dobře bydlí

Chalupa u Holanů

Sobotka, na okraji obce / města, u potoka
Chalupa s vnitřním bazénem

Chalupa Pod Kaplí

Žďár (okres Mladá Boleslav), v obci / ve městě
Ubytování v nově zrekonstruovaném domě
1 - 23 / 23

Chaty Český ráj

Dopřejte si romantický pobyt s kapkou pohody

Půvabná skalní městečka ukrytá hluboko v lesích, nádherná krajina plná ostrých skal a úžasný region s množstvím hradů a zámků, tak nějak se dá popsat Český ráj. Pokud Vás navíc láká aktivní dovolená, nemůžete si vybrat místo pro svůj pobyt lépe. Adrenalinové sjíždění peřejí, slézání vysokých skal či potápění ve starých lomech si zamilujete. Stejně jako naše chalupy a chaty v Českém ráji, kde přes noc načerpáte sílu na další zážitky.

Chaty Český ráj 1

Český ráj, domov loupežníka Rumcajse, Manky a Cipíska, se řadí mezi nejvíce navštěvované lokality u nás, a uvidíte, že na své si tu přijdete také Vy. Mezi TOP rarity regionu patří hlavně skalní městečka, z nichž minimálně to Hruboskalské určitě nesmíte minout.

Bájné místo opředené mnoha pověstmi Vám učaruje na první pohled a domů se Vám odsud chtít rozhodně nebude. Už jen proto zajisté oceníte naše komfortní a levné chaty v Českém ráji.

Útulné chaty v magickém prostředí Českého ráje

V případě, že Vás láká příjemný pobyt spojený s dobrodružnými toulkami přírodou, a zároveň chcete ušetřit, je levné ubytování v Českém ráji pro Vás tím nejlepším řešením. Toužíte navíc také po relaxu a pohodě, na klidném místě, kde Vás nikdo nebude rušit? Potom neváhejte a vyzkoušejte naše dřevěnice, sruby a chaty v Českém ráji. Umístěné poblíž turistických lokalit jsou ideální pro ty, kdo touží po odpočinku, ale též chtějí podnikat výlety.

Pohodová dovolená v Českém ráji je navíc jako stvořená také pro milovníky romantiky a partnerské dvojice, které mají chuť, užít si hezké chvilky na hezkém místě. Pakliže patříte mezi ně, jistě Vás potěší naše chaty pro páry poblíž zámku Humprecht, jež Vám tuto možnost nabízí. Láká Vás k tomu i návrat do starých časů, plápolající krb a domácí pohoda? Potom si jistě zamilujete roubenky v Českém ráji, kde si budete připadat skutečně jako v pohádce.

Zkuste roubenky s krbem nebo chaty se saunou

Stejně tak nesmíte minout ani nedaleké Dětenice. Nejen, že si zde prohlédnete nádherný zámek, ale oblíbíte si též chaty v obci a především slavnou dětenickou krčmu. Právě tady na Vás čeká opulentní středověká hostina, na kterou prostě nezapomenete. Nechybí ani program plný zábavy, a kdo chce zůstat déle, určitě ocení chaty na týden. Naopak chalupy a chaty na teambuilding jsou jako stvořené pro firmy, jež potřebují stmelit svůj tým.

Chaty Český ráj 2

Cenově výhodné chaty pro cyklisty, stejně jako chaty pro turisty mile překvapí všechny, kdo mají chuť, projít celý Český ráj křížem krážem. Na své si tu ale přijdou také všichni milovníci adrenalinu.

K návštěvě láká Balónové centrum Žlutá Plovárna či Potápěčské centrum Rumchalpa, v jehož okolí naleznete i malé chaty u lesa. Moderně zařízené chaty u letiště Hodkovice pro změnu potěší ty, kteří si chtějí prohlédnout region z ptačí perspektivy.

Letní dovolená v Českém ráji naopak zve do Malé Skály v samém srdci Prachovských skal, kde si užijete parádní sjíždění peřejí. Stejně tak si tu prohlédnete trosky hradu Pařez, a pokud se odhodláte pokořit jeden z vrcholů, vychutnáte si i hezký výhled na celé Liberecko. Taktéž nechybí ani chaty na dlouhodobé ubytování, pokud se chcete zdržet déle. V horkých letních dnech zkuste koupaliště Sobotka, kde na Vás čekají i chaty v areálu koupaliště.

Levné ubytování v přírodě se spoustou benefitů

Ať už Vás láká příjemný pobyt plný pohody, nebo parádní dovolená s kapkou vzrušení, jistě uvítáte i širokou paletu benefitů, jež Vám naše chaty a roubenky v Českém ráji nabízí. WiFi připojení, stejně jako možnost ubytování se psem, je samozřejmostí. Pro ty, kteří touží po tradiční rodinné dovolené, máme připraveny chaty s krbem a chaty se zahradou. Dřevěnice, chalupy a chaty na Silvestra naopak jistě ocení party přátel, jež se ve skalách rozhodnou oslavit Nový rok.

Během svých toulek regionem však nesmíte minout ani slavná města, jako je například pohádkový Jičín. Na rodiny s dětmi tu čeká Rumcajsova ševcovna, kde loupežnická rodinka bydlela předtím, než se odstěhovala do lesa Řáholce. Pokud se tady chcete zabydlet i Vy, můžete vyzkoušet malé chaty ve městě i komfortní chaty pro náročné. Kdo má rád historii, toho jistě příjemně překvapí interaktivní expozice o dějinách města Jičína v městském muzeu, zatímco milovníci romantiky uvítají toulky historickým centrem.

Chaty Český ráj 3

Pokud patříte mezi příznivce lyžování a snowboardingu, můžete se spolehnout, že také zimní dovolená v Českém ráji stojí doopravdy za to. Přesvědčí Vás o tom Ski areál Kozákov, kde si vychutnáte pohodou jízdu na mírných svazích, stejně jako chaty u vleku.

Blíží se konec Vašeho pobytu a Vy si chcete ještě trochu odpočinout? Potom si udělejte výlet do lázní Sedmihorky nebo zkuste chaty s vířivkou a chaty se saunou, kde si též užijete báječný relax.

Chaty a chalupy v Českém ráji si zamilujete

Oblíbený a hojně navštěvovaný Český ráj mile překvapí každého, kdo si chce užít hezký pobyt plný zážitků. Stejně tak Vás potěší i pestrá nabídka ubytování, z níž si bez problémů vyberete. Vyzkoušet tak můžete nejen chaty, dřevěnice a roubenky, ale také cenově výhodné penziony a priváty za pár korun. Patříte-li mezi náročné, uvidíte, že luxusní hotely a apartmány Vám též vykouzlí úsměv na tváři.

Je Vaším snem senzační dovolená v Českém ráji, během níž si užijete prohlídky skalních měst, adrenalinové sjíždění peřejí nebo výhled z vrcholků hor? Potom neváhejte, vyzkoušejte naše chaty v Českém ráji a dopřejte si netradiční pobyt plný zážitků.

Názory a doporučení

Petr Kubánek (ubytovatel) 25.5.2020
Český ráj, Krkonoše a Jizerské hory
Jakub Mečíř (mladý pár - návštěvník) 24.5.2020
Český ráj, není potřeba více říkat
Daniel Kozák (ubytovatel) 23.5.2020
Vila Český ráj v Podhradí u Jičína spadá do nejkrásnějšího regionu v čechách a tím je ČESKÝ RÁJ, který patří mezi TOP neužasnější a nejkrásnější krajinu, kde najdete spoustu skalisek, rybníků, kempů, cyklotras, turistických tras, vyhlídkových letů a hustotou zámků, hradů, zřícenin patříme mezi další TOP v republice. Přijdte nás navštívit a sami poznáte jaké krásné místa zde ještě objevíte.
Eva Zámečníková (ubytovatel) 18.5.2020
Český ráj vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek.
Ondřej Štecher (ubytovatel) 18.5.2020
Český ráj = nejstarší chráněná krajinná oblast ČR, velké množství atraktivit (přírodní - lesy, skalní města, jeskyně, řeka Jizera atd.; historické - hrady, zámky, zříceniny.; sportovně-rekreační - pěší a cykloturistika, přírodní i umělé koupání, vodáctví atd.; zábavní areály pro děti...)
Jitka Žižková (ubytovatel) 16.5.2020
Navštěvu Prachovských skal, filmařské atraktivní lokality a nespočetné množství kulturních a přírodních památek v celém CHKO. Nádherné cyklostezky.
Stanislav Kočí (ubytovatel) 10.5.2020
Český ráj = hrady, zámky, rybníky, skalní města, lidová architektura...........
Luděk Láska (ubytovatel) 7.5.2020
Turistický region nabízí relativně na malém území veliké množství kulturních památek (hradů, zámků) a krásné přírody a malebná údolí a dobře značenými turistickýni stezkani a trasami, nejen pro pěší.
Milada Fohlerová (ubytovatel) 27.4.2020
Region se vyznačuje skalními městy-Prachovské skály, Drábské světničky, Hruboskalsko-Pantheon, velké množství hradů a zámků na malém území-hrad Kost, Valdštejn, Trosky, Valečov, zámek Hrubá skála, Mnichovo Hradiště, Sychrov, pro milovníky piva-mnoho pivovarů-pivovar Svijany s podnikovou prodejnou-unikátní druhy piva, které jinde nekoupíte, pivovar Klášter-neobvyklá unikátní restaurace vytesaná ve Skále ve 13 století-kvalitní gastronomie
Petra Kadded (skupina - návštěvník) 15.3.2020
Procházka z Hrubé Skály na Valdštejn
Anastasiya Stetsiy (skupina - návštěvník) 9.3.2020
Překrásná přírodní, doporučujeme vidět skály.
Jan Kölbl (ubytovatel) 21.2.2020
Skalní města Českého ráje, hrady a zámky - Trosky, Valečov, Valdštejn, Kost, Frýdštejn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, Mnichovo Hradiště a přírodní zajímavosti - Kozákov, Tábor, Podtrosecká údolí, rybníky
Luděk Láska (ubytovatel) 27.1.2020
Turistický region Český ráj se nachází na území Chráněné krajinné oblasti Český ráj, který je zapsaný na seznam památek UNESCO, jako přírodní památka. Naleznete zde na relativně malém území množství hradů a zámků, ale i krásnou přírodu a úchvatná údolí. V Českém ráji je hustá síť dobře značených turistických set, tras i cyklotras.
Roman (skupina - návštěvník) 14.1.2020
Hodně k vidění
Martina Filipova (starší pár - návštěvník) 7.11.2019
Je toho tolik k vidění, že nestačí podlouzeny víkend.Byla jsem již po druhé v obci Tužín a zvažují že zas projedu.
Vendy (skupina - návštěvník) 7.11.2019
Český ráj je skvělé místo na dovolenou. Tolik hradů a zámků v okolí, krásná příroda. Příště přijedeme alespoň na dva týdny.
Otakar Buda (skupina - návštěvník) 16.10.2019
V okolí - Rovensko, Kozákov, Trosky, Hrubá Skála
Miroslav Smejkal (rodina s malými dětmi - návštěvník) 16.10.2019
Stezkav korunách stromů
Otakar Buda (skupina - návštěvník) 15.10.2019
V okolí Kozákov, Trosky, Rovensko p. Troskami, Hrubá Skála
Markéta (skupina - návštěvník) 23.9.2019
Určitě doporučuji navštívit Otakarovu farmu a altán-samotoč.
Zlata Peterková (mladý pár - návštěvník) 12.9.2019
Region úchvatný. Rozhledna Kozákov super výhled. Malá Skála, zříceniny hradů a jedinečná vyhlídka na Jizeru, Hrubá Skála jedinečný pohled na skály a okolí z výšky a stezka podél Jizery na kolách až do Rakouska, to nemá chybu. Krásná práce. Nestihly jsme sjet Jizeru. To příště.
Iveta Káranská (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 3.9.2019
Český ráj je pro mě a mou rodinu jedním z nejkrásnějších míst a určitě toto nebyla poslední návštěva regionu.
Silvie Malíková (mladý pár - návštěvník) 31.8.2019
Úžasný kraj
Iveta Hlůšková (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 27.8.2019
Super
Lucie Mikulová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.8.2019
skoro v každé vesnici skalní město - něco nádherného, hradů a zámků nespočet....
Marcela Rosová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 19.8.2019
Českým rájem jsme nadšený.
Richard Šmíd (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 16.8.2019
Krásný a klidný, super lidičky
Jaroslava Čečrdlová (skupina - návštěvník) 7.8.2019
V okolí je hodně co prohlížet zámky,hrady, pro rodiny s dětmi též
J. (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 7.8.2019
Nádhera. Český ráj je prostě ráj, spousta míst k výletům, turistice a potěšení oka. Dovolená zde - výborná volba. Ani jsme za ten týden nestihli navštívit vše, co bylo v plánu.
Jiří Palounek (rodina s malými dětmi - návštěvník) 5.8.2019
Český ráj spousta zámku, hradů, zřícenin a skal, skalních měst..