Chalupa s bazénem v malebném prostředí

Chalupa Vesec je situována na okraji obce Vesec u Sobotky, která spadá pod obec Libošovice v okrese Jičín. Tato obec leží v Českém ráji, který je vyhledáván zejména turisty.

Turistické a cyklistické stezky Vás zavedou k unikátním skalním pískovcovým městům (Prachovské skály) nebo hradům (Kost, Humprecht, Trosky, Valdštejn, Hrubá skála, Valečov, Dětenice). Český ráj je vyhledávanou lokalitou pro horolezce. V letních měsících najdete osvěžení na některém z koupališť (Sobotka, Mladějov, Kacanovy), u rybníků (Věžák, Komárovský rybník) nebo v Aqua centru Jičín. Vyzkoušejte nové hobby a rezervujte si hodiny golfu v Sobotce či paraglidingové skoky v Kozákově. Na Český ráj se můžete podívat i z ptačí perspektivy, vyhlídkové lety poskytují letiště v Jičíně a Mnichově Hradišti.

Od března do října Vám nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou 12 osob, která se skládá ze dvou apartmánů, 4-lůžkového a 8-lůžkového, které je možné po dohodě pronajímat i zvlášť.

Oba apartmány se nacházejí v přízemí. V 4-lůžkovém apartmánu najdete jednu ložnici se dvěma manželskými postelemi, v 8-lůžkovém jsou Vám k dispozici dvě ložnice, každá se dvěma manželskými postelemi. V každé ložnici Vám poslouží i stůl se židlemi, televizor a v jeden ložnici 8-lůžkového apartmánu i pohovka. Ke každému z apartmánů náleží kuchyň, kde si připravíte jídla podle vlastní chuti i díky plynovému sporáku s troubou, mikrovlnné troubě, chladničce a rychlovarné konvici, ve větším apartmánu využijete i jídelní posezení. Samozřejmostí jsou koupelny, jedna v každém apartmánu, se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti Vám připravíme dětskou postýlku a vysokou židličku. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení k internetu.

V objektu je několik společných prostor, nachází se zde herna, kde si zahrajete šipky nebo stolní tenis, a vinárna. Při chalupě máte k dispozici velkou zahradu s posezením pod pergolou, kde si připravíte něco dobrého na grilu. Děti se vyhrají na hřišti s houpačkou, pískovištěm a trampolínou a v teplém období se můžete zchladit v bazénu. Kola si odložíte v uzamykatelné kůlně. Parkování pro 4 auta je umožněno v oploceném dvoře u chalupy.

Užijte si dovolenou v malebném prostředí Českého ráje. Těšíme se na Vás na Chalupě Vesec!