Loading

Apartmány v Krušných horách

(24 objektů)

Apartmány pod sjezdovkou

Abertamy, v rekreační oblasti, u vleku
Novostavba se čtyřmi apartmány.

Holiday Apartments Karlovy Vary

Karlovy Vary, v obci / ve městě, u řeky
Apartmány v centru Karlových Varů

Apartmán Mattoni

Františkovy Lázně, v obci / ve městě, u aquaparku
apartmán se zvýšenou dezinfekční péčí

Apartmány Loučná 87

Loučná pod Klínovcem, na okraji obce / města
Nové apartmány s restaurací

Penzion u Ježků

Jáchymov - Mariánská, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Apartmány s ideální polohou

Apartmán Klínovec 3+kk

Loučná pod Klínovcem - Háj, v rekreační oblasti, u vleku
Krásný apartmán u sjezdovky Ski Klínovec

Apartmány Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, u vleku
Apartmány u lanovky na Klínovci

Apartmány Pod Hradem

Skalná, v obci / ve městě
Komfortné apartmány v blízkosti hradu

Apartmány Jáchymov

Jáchymov, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
V lázeňském městě s lyžařským střediskem

Apartmány Engadin

Boží Dar, na okraji obce / města, u vleku
Luxusní apartmány s wellness
1 - 24 / 24

Apartmány v Krušných horách

Apartmány v Krušných horách 1

Dovolená v Krušných horách Vás ohromí

Valná část lidí jezdí na hory do Krkonoš, Jeseníků či do Beskyd. Posléze skóruje i Šumava spolu s Jizerskými a Orlickými horami. Ty Krušné pak stojí na posledním stupínku pomyslného žebříčku popularity. Je to způsobeno tím, že v nich probíhala masivní těžba nerostného bohatství, která značně poznamenala okolní přírodu. Málokdo ale ví, že tento neutěšený stav životního prostředí je už dávno pryč. Nejednoho turistu proto může po příjezdu překvapit, že zdejší krajina se opět zelená a, stejně jako ta na jiných místech v Česku, je vhodná pro pěší turistiku i pro poznávání památek.

Ukažte svému okolí, že jste o několik kroků napřed a naplánujte si nezapomenutelnou a zároveň cenově dostupnou dovolenou v Krušných horách. Za svůj výchozí bod si vyberte třeba levný apartmán na kraji obce nebo v centru některého z měst. Kromě autentického zážitku získáte i mnoho zajímavých služeb, které dokáže ocenit nejeden zkušený turista. Tak co, jdete do toho s námi?

Levný apartmán v Krušných horách - trefa do černého

Mnoho lidí si vybírá apartmány proto, že je přiblíží reálnému životu v dané oblasti. Tím, že si mohou vařit ve vlastní kuchyni, do které si jdou nakoupit jídlo z nejbližšího obchodu, nebo tím, že se posadí na balkon, který přiléhá k pohodlně zařízenému obývacímu pokoji s televizí a pohovkou mohou navazovat kontakty s místními a zároveň pozorovat jejich prostředí. To ale samozřejmě není celý výčet všech výhod, které pronájem levných apartmánů má.

Apartmány v Krušných horách 2

V apartmánech bývá několik ložnic, takže všichni ubytovaní hosté mají svoje soukromí. Také v nich najdete vlastní koupelnu s toaletou a v některých případech i saunu s vířivkou. V případě, že jde o apartmánové komplexy můžete mít jako hosté k dispozici i venkovní bazén, gril, posezení a zahradní altánek, ve kterém jde po domluvě uspořádat oslavu. V závislosti na majiteli ubytovacího zařízení si lze vzít na dovolenou i psa.

Kultura i příroda na dosah ruky

Krušné hory jsou rozlehlé. Proto není problém si vybrat město nebo obec, které Vám umožní navštívit spoustu zajímavých atrakcí. Hledáte ideální místo pro romantický pobyt ve dvou? V tom případě pro Vás neexistuje vhodnější místo než Děčín. Toto město na Labi je známé nejen pro svůj krásný zámek, ale i pro zoologickou zahradu. Prohlédnout si v něm můžete i Staroměstský most, Oblastní muzeum v Děčíně nebo Hladový kámen. Zajímat by Vás mohla i vyhlídka Kvádrberk, vyhlídka u Hradního kuželu nebo vyhlídka U Tlusté jehly. Hodně zajímavá je i Slunečná brána, která se nachází poblíž obce Kámen.

Chcete se věnovat pěší turistice? Pak si za cíl své cesty vyberte Tisou s Tiskými stěnami nebo Arnoltice, které spadají do chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Kdo by raději lyžoval, nechť si vybere Telnici, která má stejnojmenný lyžařský areál Telnice. V jejím těsném sousedství je navíc Adolfov, který leží poblíž přírodní rezervace Černá louka. Bavit Vás bude i prázdninový pobyt v Mikulově, ve kterém je Sport Centrum Bouřňák a štola Lehnschafter, ve které si prohlédnete autentickou šachtu.

Apartmány v Krušných horách 3

Vyberte si levný apartmán z naší široké nabídky

V našem katalogu najdete desítky komfortně vybavených a cenově dostupných apartmánů na území celých Krušných hor. Abyste nemuseli procházet každou jednu nabídku ubytování zvlášť, vezměte si k ruce našeho online vyhledávacího agenta, do kterého zadejte veškeré náležitosti, které se týkají Vašeho prázdninového pobytu.

Veskrze to znamená to, že do něj zanesete informaci o tom, že hledáte apartmány Krušné hory. Dále zadejte datum a případně i preferovanou lokaci, do které byste si přáli jet. Také můžete upřesnit, zda má jít o apartmán, ve kterém si lze objednat dlouhodobý pronájem, o zařízení na víkendový pobyt nebo o apartmán, který má větší počet ložnic a koupelen. V nabídce máme i objekty s bazénem nebo u koní. Lyžaři ocení i vyhledávaní podle toho, zda je u apartmánu lyžařské středisko či vlek.

Návštěva Krušných hor Vás velmi mile potěší. Dost možná Vás a Vaše okolí nadchnou natolik, že do nich uspořádáte velkou výpravu v několika lidech. Proto na nic nečekejte a přijeďte se o krásách těchto hor přesvědčit na svou vlastní kůži.

Názory a doporučení

Alena Folkmanová (ubytovatel) 2.7.2020
V červnu 2019 byla Hornická oblast Erzgebirge / Krušnohoří zapsána na seznam světového dědictví Unesco. Překlenuje region v jihovýchodním Německu (Sasku) a severozápadním Česku, který obsahuje bohatství několika kovů těžených už od středověku. Tento region se stal nejdůležitějším zdrojem stříbrné rudy v Evropě v letech 1460 až 1560. Těžba byla spouštěčem technologických a vědeckých inovací přenášených po celém světě. Cín byl historicky druhým kovem, který byl na místě extrahován a zpracován. Na konci 19. století se region stal hlavním světovým producentem uranu. Kulturní krajina Krušných hor byla hluboce formována 800 lety téměř nepřetržité těžby od 12. do 20. století, s těžbou, průkopnickými vodohospodářskými systémy, inovativními místy pro zpracování a tavení nerostů a těžebními městy. V současnosti nabízí milovníkům turistiky nádhernou čistou přírodu, kulturní a technické hornické památky a sportovní vyžití v zimě i v létě.
Jana Adámková (ubytovatel) 2.7.2020
Je tu mnoho turistických zajímavostí a míst, která v našem regionu můžete navštívit, hrady a jiné památky (Chebský hrad, hrad Seeberg, hrad Loket, zámek Kynžvart, Starý Hrozňatov - Maria Loreta a další), nachází se zde přírodní rezervace SOOS, Komorní hůrka, Motýlí dům atd. Můžete navštívit všechny tři lázeňská města Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary, která leží blízko sebe, každé má svůj půvab a styl.
Gregorovi (starší pár - návštěvník) 1.7.2020
Týden je málo :)
Nikola Sedlakova (mladý pár - návštěvník) 1.7.2020
V okoli je plno mist, ktere je mozne navstivit.
Helena Hajná (rodina s malými dětmi - návštěvník) 28.6.2020
dostupnost všech míst, které by měl člověk v tomto regionu navštívit . Většinou dojezd do hodiny, možnost jezdit i s dětmi na kole, žádné velké kopce.
Bohumila Šindelářová (ubytovatel) 26.6.2020
Karlovarský region nabízí prožití volného času aktivně a odpočinkově. Můžete navštívit lázeňská města Karlovy Vary, Jáchymov i Mariánské lázně, hrady Loket a Bečov. Město Jáchymov nabízí prohlídku hornického muzea i návštěvu několika podzemních štol. V blízkosti je také lanové centrum Plešivec s množstvím turistických cest, v zimě bežeckých tras i vyžití na sjezdovkách různé náročnosti. Krušné hory nabízí mnoho sportovních i relaxačních aktivit.
Radka Slaninová (ubytovatel) 21.6.2020
Stále ještě nedotčená příroda, kde turistika dosud není masovou záležitostí.
Tomáš (rodina s malými dětmi - návštěvník) 20.6.2020
Super
Tomáš Hejtmánek (ubytovatel) 15.6.2020
Návštěva horských oblastí a okolí.
Zdeňka Hicklová (starší pár - návštěvník) 14.6.2020
nádherná krajina
vítězslav prosek (skupina - návštěvník) 12.6.2020
Region krásný, míst je celá řada. My absolvovali většinu na kolech
Pavel Jansa (sólo host - návštěvník) 1.6.2020
V pohodě
Iva Čerňanská (ubytovatel) 1.6.2020
V regionu je celá řada zajímavých míst, která stojí za zhlédnutí. Z těch nejbližších a nejkrásnějších je to Flájský plavební kanál s naučnou stezkou, po které dojdete na hráz Flájské přehrady, kde můžete navštívit infocentrum a dokonce si prohlédnout útroby hráze přehrady. Odtud vedou turistické trasy podél přehrady a zaniklé obce Fláje. Podhůří a České středohoří můžete pozorovat z rozhledny Jeřabina. Nenechte si také ujít návštěvu z některých prohlídkových štol, které jsou na obou stranách hranice. Ta nejbližší je štola Lehnschafter v obci Mikulov nebo dobrodružný důl Jantarová komnata v o obci Deutschneudorf. Na německé straně hranice jsou rovněž dva krušnohorské skanzeny, a to ve městech Olbernhau a Seiffen. V Seiffenu se navíc nachází zajímavá expozice krušnohorských dřevěných hraček a letní bobová dráha s velkým hřištěm. Letní bobovou dráhu můžete navštívit i v obci Klíny, kde je rovněž lezecká stěna a sportovní hala. V obci Cínovec si můžete zahrát golf na nejvýše položeném hřišti v České republice. Celé Krušnohoří je předurčeno pro letní a zimní sportovní aktivity. Ať už se jedná o turistiku, cyklistu, sjezdové nebo běžecké lyžování.
Jindřich Hajný (ubytovatel) 29.5.2020
Od roku 2019 součástí světového dědictví UNESCO - Montanregion Krušné hory – Erzgebirge.
Marcela Císařová (ubytovatel) 23.5.2020
Klínovec - moderní lyžařská areál, vzdálený 7 km od objektu Prázdninový dům FOREST, skibus 50m od domu. Pro běžkaře magistrála Horní Halže - Klínovec, stopy na Božím Daru. Pro turisty velké množství značených turistických tras. Koupání: Aquacentrum Klášterec nad Ohří, koupaliště v Německu, rybník v obci Kovářská.
Ivana Jiroušková (ubytovatel) 21.5.2020
Krásný region. Možnost hodně pracovních příležitostí. Ubytovna pro krátkodobé delší pobyty pro zaměstnance.
Jaroslav Dvořák (ubytovatel) 19.5.2020
Navštívit Bečov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Klášter Teplá, Cheb.
Jan Gulga (ubytovatel) 19.5.2020
Krásná příroda, Lyžování, Běžky
Michaela Žemličková (ubytovatel) 19.5.2020
Krušné hory jsou prozatím jako jeden z mála regionů nepřeplněný turisty, naleznete zde mnoho přírodních krás a uspokojí milovníky jak letní tak i zimní turistiky. Kraj je bohatý také na památky a zajímavosti a proto některé z nich patří mezi Národní kulturní památky UNESCO. Přijeďte se přesvědčit a zamilovat si tento kraj.
Jana Homolova (ubytovatel) 5.5.2020
Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří byl dne 6. července 2019 zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Tento významný historický region zahrnuje celkem 22 lokalit, z nichž se pět vesměs větších celků nachází na území České republiky a dalších 17 v Sasku. Mezi jinými je i Boží Dar.
Jana Vašíčková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 29.4.2020
V zimě si zde přijde na své jak běžkař, tak sjezdař. Možnost lyžování i na německé straně. CCa 30min. jízdy do Karlových Varů - možnost procházky po Kolonádě. Určitě se sem ještě vrátíme i v létě.
Eva Kaštovská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 15.2.2020
Jezdíme pravidelně v zimě i v létě. Hlavně kvůli turistice a lyžím.
Eva Durcanova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 13.2.2020
Velmi prijemny lyziarsky areal pre rodinu s mensimi detmi
Kateřina Bačeová, Bohuslav Bače (ubytovatel) 6.1.2020
- lázně - příroda + přírodní památky - hrady - rozhledny a zapsáno čerstvě v UNESCO/hornické památky 5 na české straně + 17 na SRN straně
Aleš Malý (ubytovatel) 24.11.2019
Vodní dílo Fláje
Dana (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 7.11.2019
Klínovec, Boží Dar, Fichtelberg, Karlovy Vary a další jistě stojí za to navštívit
Irena Gorová (sólo host - návštěvník) 5.11.2019
Vyhlídka Diana, Motýlí dům, Jelení skok, kostel Petra a Pavla - Karlovy Vary - nádherné.
Josef Stejskal (starší pár - návštěvník) 3.11.2019
OK
jaroslava kožíšková (skupina - návštěvník) 23.10.2019
občerstvení červená jáma je super
Jozef Wagner (ubytovatel) 19.9.2019
Karlovy Vary je krajské a statutární město v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 49 tisíc obyvatel. Rozloha katastru činí 59,10 km². Je zde mj. sklářský a potravinářský průmysl. Je to nejnavštěvovanější české lázeňské město