Komfort jen 12 min. pěšky od pěší zóny

Útulně zařízený Apartmán Duhová Vám nabízí cenově výhodné ubytování v lázeňském městě Františkovy Lázně, jen 12 minut pěší chůze od centra města, v Chebském okrese.

Kromě relaxačního pobytu v lázních si můžete na volný čas naplánovat turistiku v přírodní rezervaci SOOS nebo k Hradu Ostroh - Seeberg. Zajímavá je prohlídka muzea Motýlí dům v Žírovicích i procházka v Novém Dráhově, který patří mezi cenné památky lidové architektury. Pěkné slunečné dny můžete strávit i v místním lesoparku, kde se projdete popři chovném rybníku Amerika. Je to pěkné místo i na cyklistiku, výlet s dětmi, které se potěší menší zoologické zahradě a přírodnímu hřišti. Pokud je pro Vás lyžování největší zábavou, doporučujeme lyžařské středisko v blízkosti Mariánských lázní, Ski resort Mariánky.

Apartmán je situován v prvním patře rodinného domu s vlastním vchodem. Ubytování je k dispozici celoročně s celkovou kapacitou pro maximálně 3 hosty.

V apartmánu se nachází obývací místnost s televizí se satelitním příjmem, rádiem a pohovkou, která je vhodná i jako přistýlka pro jednu osobu. Obývák je propojen s kompletně zařízenou kuchyní a jídelním koutem. Příjemný odpočinek Vám zaručí manželská postel v ložnici. Součástí apartmánu je soukromá koupelna se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a pračkou.

Příjemnou součástí apartmánu je balkon s posezením a krásným výhledem na okolí. V blízkosti apartmánu se nachází i dětské hřiště, což ocení zejména rodiny s dětmi. V případě zájmu Vám velmi rádi odložíme Vaše kola v garáži. Auta zaparkujete na bezplatném parkovišti před ubytováním. Dopřejte si pěknou dovolenou ve Františkových Lázních a ubytujte se v Apartmánu Duhová. Těšíme se na Vás.