Pokoje na hradě s jedinečnou atmosférou

Hrad Vildštejn stojí ve městě Skalná v okrese Cheb, v Karlovarském kraji. Město leží na předhůří pohoří Smrčiny, v blízkosti česko-německých hranic.

Na hradě si prohlédnete několik stálých expozicí, najdete zde Muzeum hradu s předměty nalezenými při rekonstrukci, Muzeum hasičské techniky a Muzeum soudnictví a vězeňství. Na jižním okraji města začíná bažinatá rezervace SOOS, kde se můžete projít po značených turistických okruzích. Z cyklistických výletů doporučujeme historické město Loket, odkud se po trase podél řeky Ohře dostanete až k Svatošským skalám. S dětmi se vyberte do Aquaforum Františkovy Lázně nebo za hranice do Německa do skalního labyrintu Luisenburg. V létě si naplánujte výlet do města Weißenstadt, kde Vás u jezera čekají travnaté pláže. V zimě si zalyžujete například v Ski resortu Ash.

Celoročně je Vám k dispozici ubytování na hradě, v pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou pro 16 osob. Nabízíme Vám tyto pokoje:
- 2-lůžkový pokoj,
- 3-lůžkový pokoj,
- rodinný pokoj se dvěma ložnicemi s 9 lůžky,
- 2-lůžkový apartmán s jednou ložnicí.

K pokojům se dostanete přímo z nádvoří, každý má samostatný vchod, všechny ubytovací jednotky kromě apartmánu jsou bezbariérové. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. V některých pokojích využijete také pracovní stůl se židlí nebo pohovkou. Do pokojů Vám dle potřeby připravíme dětskou postýlku. Apartmán je mezonetový, v jedné části se nachází obývací místnost s televizí a pohovkou a kuchyňský kout s keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. V podkrovní části je umístěna manželská postel. Součástí rodinného pokoje je také terasa. Ke každému pokoji přísluší koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

K dispozici je Vám recepce. V objektu se nachází restaurace - hodovna, kde si vychutnáte dobré jídlo v dobové atmosféře. K pobytu si můžete doobjednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. Příjemné chvíle strávíte i ve vinotéce s bohatým výběrem domácích i zahraničních vín. Pokud plánujete oslavu nebo konferenci, můžete si pronajmout Královský sál. Přímo u hradu najdete parkoviště pro 50 aut hlídané kamerovým systémem.

Zažijte atmosféru starých časů na Hradě Vildštejn. Těšíme se na Vaši návštěvu.