Komfortné apartmány v blízkosti hradu

Apartmány Pod Hradem v městě Skalná, v okrese Cheb, v Karlovarském kraji. Turisté, kteří sem přicházejí, hledají zejména klidnou atmosféru a možnosti aktivního odpočinku.

Procházky okolní přírodou můžete spojit i se sběrem hub. Na jih od města se nachází přírodní rezervace SOOS, kterou můžete poznat díky značeným naučnou trasám. Přímo ve městě Vám doporučujeme navštívit románský hrad Vildštejn. Celoročně zde najdete několik stálých expozicí, navštívíte Muzeum hradu, kde si můžete prohlédnout různé předměty objevené během rekonstrukce, Muzeum soudnictví a vězeňství nebo také Muzeum hasičské techniky. V blízkém okolí města turisté také rádi navštěvují Hrad Seeberg (Ostroh), nebo poutní místa Maria Loreto (Starý hroznatý) či Klášter Chlum Svaté Máří. Nedaleké město Františkovy Lázně nabízí něco pro všechny, děti si užijí aquapark, dospělí zase wellness procedury. Pokud k nám přicházíte v zimě, vyzkoušet můžete například Ski resort Ash. Daleko to není ani do Německa, kde najdete například město Weißenstadt s jezerem s travnatými plážemi nebo Luisenberg, skalní labyrint oblíbený zejména u dětí.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v 5 apartmánech s celkovou kapacitou pro 20 hostů. Pohodlně se zde ubytují rodiny s dětmi i skupinky přátel. Dva z apartmánů disponují vlastním vchodem.

Apartmány jsou 2 až 5-lůžkové s různým rozložením postelí, které lze upravit podle potřeby. Tři apartmány disponují jednou ložnicí a dva největší apartmány dvěma ložnicemi. V každém apartmánu najdete kuchyni případně kuchyňský kout, kde využijete keramickou dvouplotýnku, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem i rychlovarnou konvici, nachází se zde také jídelní stůl. Ve všech apartmánech se zabavíte sledováním televizoru se satelitním příjmem (umístěný v kuchyni nebo v ložnici). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí každého z apartmánů je balkon nebo terasa. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku.

V budově najdete místa, kde si můžete společně posedět. Na uzavřeném dvoře také využijete terasu, kde si můžete připravit i grilovačku. Ve vinném sklípku si vychutnáte víno z vinic Pod Svatým kopečkem. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, můžete využít přístřešek na kola. Hosté ubytovaní v našich apartmánech, mohou také využívat služeb Penzionu Pod Komínem, ke kterému se dostanete procházkou přes lesopark. Najdete zde restauraci, venkovní bazén, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkou, pískoviště, lanový park, trampolínu, stolní tenis či půjčovnu kol.

Přijďte si k nám užít dovolenou v komfortních apartmánech v příjemném prostředí. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Pod Hradem.