Loading

Ubytovny ubytování

(37 objektů)

Ubytovna Hral

Praha - Hloubětín, na okraji obce / města, u lesa / na okraj...
Zrekonstruovaný dům blízko Prahy!

Ubytovna TJ Sokol Brtnice

Brtnice, v obci / ve městě, u vody
Cenově zvýhodněné dlouhodobé pobyty!

Noclehy na hranici

Králíky (okres Ústí nad Orlicí), na samotě, u potoka
Výhodné ubytování v srdci hor!

KM House

Praha - Černý Most - Černý most, na okraji obce / města, v centru města
Moderní pokoje v Praze za skvělou cenu

Ubytovna Pod mostem

Dalovice (okres Karlovy Vary), v obci / ve městě, u potoka
Ubytovna s různými pokoji a hospodou

Ubytovna TJ Sokol

Jablonec nad Jizerou, v obci / ve městě, v centru města
Ubytovna s tělocvičnou, pobyt na lyžích!

Hostel Eduha - Uherské Hradiště

Uherské Hradiště, v obci / ve městě, u aquaparku
Ubytování v centru za příznivou cenu

Ubytovny Hamzovy léčebny

Luže, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Levné ubytování v příjemném prostředí

Hostel Dvůr Pecínov

Struhařov (okres Benešov), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Wellness, koně, restaurace, bazén...

Domov mládeže VOŠ a SPŠ Volyně

Volyně, na okraji obce / města
Prázdninové pobyty v domově mládeže
1 - 37 / 37

Ubytovny v Česku

Nejlepší volba pro nenáročné 

Ideální pro studenty, zaměstnance i nenáročné turisty a cestovatele, přesně takové jsou naše ubytovny v Česku, které Vám nabídnou výhodný nocleh za pár korun. Pokud hledáte levné ubytování ve městě či poblíž univerzity, zaručeně nebudete litovat. Čekají na Vás ty nejlevnější ubytovny po celé České republice, z nichž některé jsou srovnatelné s levnějšími hotely, zatímco jiné Vás potěší nízkou cenou. Počítejte navíc s tím, že pobyt si díky Megaubytko.cz sjednáte rychle, hravě a výhodně. 

Ubytovny v Česku 1

Nejlepší ubytovny v Česku jsou jako stvořené pro všechny, kteří chtějí ušetřit, vidět co nejvíce, a láká je levná dovolená za babku. Ať už patříte mezi turisty, zaměstnance, nebo studenty, jež shání výhodné ubytování a nechtějí bydlet na kolejích, vždy najdete přesně to, co hledáte. Ubytovny v Olomouci v okolí univerzit, ubytovny v Českém ráji, stejně jako jednoduše zařízené a levné ubytovny v průmyslových areálech pro dělníky.

Jaké výhody Vám ubytovny v Česku nabízí? 

Samozřejmostí, s níž můžete počítat, pokud se rozhodnete ubytovny v Česku vyzkoušet, je i celá řada benefitů. Nejnižší cena je přitom na prvním místě. Pokud tedy míříte na výlet do metropole a sháníte laciné ubytovny v Praze, zaručeně nebudete litovat. Nocleh tady, v blízkosti památek, barů a restaurací, bez potíží pořídíte od 200 korun za noc. Pokud navíc vyzkoušíte výhodnější ubytovny v okolí Prahy, pravděpodobně ušetříte ještě mnohem více.

Nízké poplatky za nocleh jsou pro Megaubytko.cz sice prioritou, stejně tak se ale klade důraz na naprostou čistotu a kvalitní vybavení pokojů. Nezáleží tedy na tom, zda si sjednáte ubytovnu v Plzni, nebo horskou ubytovnu v Krkonoších. Vždy však počítejte s tím, že se nemusíte bát špíny, kapajících kohoutků, ani nepořádku. Motoristům zase jistě přijdou vhod ubytovny s parkovištěm, stejně jako ubytovny s restaurací, jež každého svého návštěvníka mile překvapí levnými a vydatnými pokrmy.  

Míříte do ciziny? Zkuste ubytovny pro motoristy

Nejlevnější ubytovny v České republice se nachází zejména v okolí velkých měst, ale narazit na ně můžete v podstatě všude. Pokud Vás lákají výlety do přírody, jistě uvítáte ubytovny pro turisty na Šumavě, Valašsku a v dalších oblíbených destinacích. Ne každého však láká dovolená v tuzemsku, a někdo jede raději k moři. Míříte do Itálie nebo Španělska a Vaše letadlo odlétá brzy ráno? Pak si nenechte ujít ubytovny u letiště, ať nemusíte spát někde na nádraží. 

Ubytovny v Česku 2

Míříte autem do Chorvatska, jako každý rok, a jako každý rok, chcete zvládnout cestu co nejrychleji, takže nakonec dorazíte k moři naprosto vyčerpaní? V tom případě pro Vás máme zajímavé řešení. Vyzkoušejte levné motely či ubytovny pro motoristy, rozdělte si cestu do více dní a nebojte se na chvíli zvolnit, a prohlédnout si dechberoucí místa naší vlasti. Navštívit můžete třeba Lednicko-valtický areál, nebo si užijte výlet do Znojemského podzemí spojený s ochutnávkou vína.  

Laciné ubytovny v Ostravě, v Děčíně a v Ústí nad Labem, jsou ideálním řešením pro ty, kdo míří do těchto průmyslových center za prací. Chcete-li ušetřit, nenechte si ujít jednoduše zařízené ubytovny pro dělníky, jež pořídíte za pár kaček. Čeká Vás školení, musíte opustit teplo domova a zaměstnavatel Vám neproplatí hotel? V tom případě Vás mile překvapí komfortní ubytovny hotelového typu s WiFi připojením, stejně jako ubytovny na jednu noc

Nejlevnější ubytovny všude kam se podíváš

Volných pokojů na kolejích každoročně ubývá a na sdílené bydlení na privátě nemáte dostatek financí? Co takhle vyzkoušet výhodné ubytovny pro studenty poblíž škol, kde Vám nikdo nebude říkat, kdy máte přijít, či koho si s sebou můžete přivést. K dispozici jsou jak cenově výhodné ubytovny v Brně, tak i ubytovny v Pardubicích a dalších univerzitních městech. Kdo studuje v Praze, může si vybrat, zda dá přednost centru, nebo zkusí laciné ubytovny na předměstí

Koho láká letní dovolená s kapkou adrenalinu, toho potěší turistické ubytovny na Šumavě, kde to po celý rok skutečně žije. Windsurfing, kiteboarding, nebo jízdu na vodních lyžích, a následnou párty na lodi, to vše Vám nabídne Lipno nad Vltavou. Samozřejmostí jsou i ubytovny na pláži přímo u přehrady, kde můžete celý den odpočívat a chytat bronz. Pokud si chcete zachytat, vydejte se k řece Dyji, na jejíž březích najdete ubytovny pro rybáře, kde Vám zapůjčí náčiní i loďku.

Ubytovny v Česku 3

Na své si však přijdou také milovníci lyžování, sáňkování a snowboardingu, zkrátka všichni, které láká pořádná zimní dovolená. Připraveny jsou pro ně ty nejlepší ski areály v Harrachově, Tanvaldu nebo v Karolince, kde slovo nuda neexistuje. Samozřejmostí jsou laciné ubytovny na horách a ubytovny u vleku pro ty, kdo chtějí ušetřit. Pokud si chcete užít spíše relax, nenechte si ujít Karlovy Vary, jež Vám nabídnou lázeňské procedury, horké prameny i levné ubytovny.

Levné ubytovny v Česku si nenechte ujít

Megaubytko.cz Vám nabízí cenově výhodné ubytovny ve všech koutech ČR za ty nejlepší ceny, z nichž si určitě vyberete. Můžete se těšit na komfortní ubytovny hotelového typu v Beskydech, v Krušných horách, nebo v Krkonoších, kde si užijete parádní letní i zimní pobyt. Taktéž jsou k dispozici ubytovny pro studenty na okrajích univerzitních měst a lacinější ubytovny pro dělníky a obchodní cestující s WiFi připojením od 100 Kč za noc. 

Je Vaším snem levná dovolená za pár korun, během které zavítáte do těch nejkrásnějších destinací, užijete si super dobrodružství, a zároveň ušetříte? Míříte na vysokou a nechcete bydlet na kolejích? Chystáte se na školení, ale zaměstnavatel Vám neproplatí hotel? Potom neváhejte a vyzkoušejte ty nejlevnější ubytovny v Česku. Zaručeně nebudete litovat.