Loading

Ubytovny ubytování

(26 objektů)

Ubytovna TJ Sokol Brtnice

Brtnice, v obci / ve městě, u vody
Cenově zvýhodněné dlouhodobé pobyty!

Ubytování Na statku

Sedlec (okres Praha-východ), v obci / ve městě
Cenově výhodné pokoje v blízkosti Prahy

Internát MěSOŠ Klobouky

Klobouky u Brna, v obci / ve městě, v centru města
Výhodné ubytování v klidném prostředí.

Hostel Pražačka

Praha - Žižkov - Praha, v obci / ve městě, v centru města
Levné ubytování v Praze

Sezónní vodácká ubytovna Želiv

Želiv, na okraji obce / města, u vody
Ubytování, kde je klid, bezpečnost

Turistická základna

Hraničné Petrovice, v obci / ve městě
Cenově výhodné ubytování pro skupiny

Motel a ubytovna Adam

Kralupy nad Vltavou, na okraji obce / města
Pohodlné pokoje různých kategorií

Horská ubytovna Trutnov

Trutnov - Poříčí, na okraji obce / města
Zrekonstruovaná ubytovna na okraji města

Turistická ubytovna Křinice

Křinice, v obci / ve městě
Cenově výhodné ubytování!

Chata Pernink

Pernink, v obci / ve městě
Prostorná chata v blízkosti skiareálu
1 - 26 / 26

Ubytovny v Česku

Nejlepší volba pro nenáročné 

Ideální pro studenty, zaměstnance i nenáročné turisty a cestovatele, přesně takové jsou naše ubytovny v Česku, které Vám nabídnou výhodný nocleh za pár korun. Pokud hledáte levné ubytování ve městě či poblíž univerzity, zaručeně nebudete litovat. Stejně tak se ale můžete těšit na ty nejlevnější ubytovny po celé ČR. Počítejte navíc s tím, že sjednat si pokoj na jednu noc nebo rovnou na týden, zvládnete díky Megaubytko.cz rychle, levně a hravě.

Ubytovny v Česku 1

Nejlepší ubytovny v Česku jsou jako stvořené pro všechny, které láká levná dovolená, chtějí ušetřit, a touží po tom, spatřit co nejvíce zajímavých míst. Ať už patříte mezi turisty, zaměstnance, nebo studenty, jež shání výhodné ubytování a nechtějí bydlet na kolejích, vždy najdete přesně to, co hledáte. Ubytovny v Olomouci v okolí univerzit, ubytovny v Českém ráji, stejně jako jednoduše zařízené a levné ubytovny v průmyslových areálech pro dělníky.

Jaké výhody Vám ubytovny v Česku nabízí? 

Samozřejmostí, s níž můžete počítat, pokud se rozhodnete ubytovny v Česku vyzkoušet, je i celá řada benefitů. Nejnižší cena je přitom na prvním místě. Pokud tedy míříte na výlet do metropole a sháníte laciné ubytovny v Praze, zaručeně nebudete litovat. Nocleh tady, v blízkosti památek, barů a restaurací, bez potíží pořídíte od 200 korun za noc. Pokud navíc vyzkoušíte výhodnější ubytovny v okolí Prahy, pravděpodobně ušetříte ještě mnohem více.

Nízké poplatky za nocleh jsou pro Megaubytko.cz sice prioritou, stejně tak se ale klade důraz také na naprostou čistotu a kvalitní vybavení pokojů. Nezáleží tedy na tom, zda si sjednáte ubytovnu v Plzni, nebo horskou ubytovnu v Krkonoších. Vždy však počítejte s tím, že se nemusíte bát špíny, kapajících kohoutků, ani nepořádku. Motoristům zase jistě přijdou vhod ubytovny s parkovištěm, stejně jako ubytovny s restaurací, kde se můžete levně najíst. 

Míříte do ciziny? Zkuste ubytovny pro motoristy

Nejlevnější ubytovny v České republice se nachází zejména v okolí velkých měst, ale narazit na ně můžete v podstatě všude. Pokud Vás lákají výlety do přírody, jistě uvítáte ubytovny pro turisty na Šumavě, Valašsku a v dalších oblíbených destinacích. Ne každého však láká dovolená v tuzemsku, a někdo jede raději k moři. Míříte do Itálie nebo Španělska a Vaše letadlo odlétá brzy ráno? Pak si nenechte ujít ubytovny u letiště, ať nemusíte spát na nádraží.

Ubytovny v Česku 2

Míříte autem do Chorvatska, jako každý rok, a jako každý rok, chcete zvládnout cestu co nejrychleji, takže nakonec přijdete k moři naprosto vyčerpaní? V tom případě pro Vás máme zajímavé řešení. Vyzkoušejte levné motely či ubytovny pro motoristy, rozdělte si cestu do více dní a nebojte se na chvíli zvolnit, a prohlédnout si zajímavá místa naší vlasti. Navštívit tak můžete třeba Lednicko-valtický areál, nebo si užijete návštěvu Znojemského podzemí

Laciné ubytovny v Ostravě, stejně jako ubytovny v Děčíně a Ústí nad Labem, jsou ideálním řešením pro ty, kdo míří do těchto průmyslových center za prací. Chcete-li ušetřit, nenechte si ujít jednoduše zařízené ubytovny pro dělníky, jež pořídíte za babku. Čeká Vás školení, musíte opustit teplo domova a  zaměstnavatel Vám neproplatí hotel? V tom případě Vás mile překvapí komfortní ubytovny hotelového typu s WiFi připojením a ubytovny na jednu noc

Nejlevnější ubytovny všude kam se podíváš

Volných pokojů na kolejích každoročně ubývá a na sdílené bydlení na privátě nemáte dostatek financí? Co takhle vyzkoušet výhodné ubytovny pro studenty poblíž škol, kde Vám nikdo nebude říkat, kdy máte přijít, či koho si s sebou můžete přivést. K dispozici jsou jak ubytovny v Brně, tak i ubytovny v Pardubicích a dalších univerzitních městech. Kdo studuje v Praze, může si vybrat, zda dá přednost centru, nebo zkusí laciné ubytovny na předměstí. 

Koho láká letní dovolená s kapkou adrenalinu, toho potěší turistické ubytovny na Šumavě, kde to po celý rok skutečně žije. Windsurfing, kiteboarding, nebo jízdu na vodních lyžích, to vše Vám nabídne Lipno nad Vltavou. Samozřejmostí jsou i ubytovny na pláži přímo u přehrady, kde můžete celý den odpočívat a chytat bronz. Pokud si chcete zachytat, vydejte se k řece Dyji, na jejíž březích najdete ubytovny pro rybáře, kde Vám zapůjčí náčiní i loďku.

Ubytovny v Česku 3

Na své si však přijdou také milovníci lyžování, sáňkování a snowboardingu, zkrátka všichni, které láká pořádná zimní dovolená. Připraveny jsou pro ně ty nejlepší ski areály v Harrachově, Tanvaldu či v Karolince, kde slovo nuda neexistuje. Samozřejmostí jsou laciné ubytovny na horách a ubytovny u vleku pro ty, kdo chtějí ušetřit. Pokud si chcete užít spíše relax, nenechte si ujít Karlovy Vary, jež Vám nabídnou lázeňské procedury i levné ubytovny.

Levné ubytovny v Česku si nenechte ujít

Megaubytko.cz Vám nabízí cenově výhodné ubytovny ve všech koutech ČR za ty nejlepší ceny, z nichž si určitě vyberete. Můžete se těšit na komfortní ubytovny hotelového typu v Beskydech, v Krušných horách, nebo v Krkonoších, kde si užijete parádní letní i zimní pobyt. Stejně tak jsou k dispozici ubytovny pro studenty na okrajích univerzitních měst a laciné ubytovny pro dělníky a obchodní cestující s WiFi připojením od 100 Kč za noc. 

Je Vaším snem levná dovolená za pár korun, během které si prohlédnete ty nejzajímavější památky a zároveň ušetříte? Míříte na vysokou a nechcete bydlet na kolejích? Jedete na školení, ale zaměstnavatel Vám neproplatí hotel? Potom neváhejte a vyzkoušejte ty nejlevnější ubytovny v Česku. Zaručeně nebudete litovat.