Ubytovna s tělocvičnou, pobyt na lyžích!

Srdečně Vás zveme do naší Ubytovny TJ Sokol, která se nachází ve městě Jablonec nad Jizerou v okrese Semily. Malebný Liberecký kraj je sice druhý nejmenší v Česku, zato však bohatý na kulturní i historické památky, přírodní krásy a možnosti celoročního sportovního vyžití. Také zde najdete nejvíce chráněných přírodních oblastí v celé republice.

Pro Váš komfort a pohodu Vám nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 38 lůžek v těchto pokojích:
- jednom 2-lůžkovém pokoji s palandou,
- šesti 3-lůžkových pokojích se samostatným lůžkem a palandou,
- třech 4-lůžkových pokojích se dvěma palandami,
- jednom 6-lůžkovém pokoji se třemi palandami.

Všichni hosté mohou trávit příjemné společné chvíle v sdílené společenské místnosti s televizí a jídelním sezením. Nasnadě je také plně vybavená kuchyň s elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a dalším sezením. Na chodbách najdete dvě koupelny se sprchovým koutem a pět samostatných toalet. Na vyžádání Vám také opereme (za příplatek). V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí budovy jsou kromě ubytovacích prostorů i tenisové kurty a tělocvična, a tedy možnost zahrát si fotbal, stolní tenis, volejbal či basketbal, což jistě ocení nejen sportovní nadšenci. Pěkné počasí Vás vyžene do exteriéru, kde si posedíte při ohnisku u venkovního posezení, opečete špekáčky, slaninu, jablka nebo zahrabete brambory mezi uhlíky. Lyžaři a cyklisté odloží svou sportovní výbavu v úschovně. Přímo u objektu zaparkujete svá auta.

Výborná pozice ubytování Vám umožňuje kopec zajímavých možností trávení volného času i mimo budovy. Procházky po okolí, turistika, cykloturistika, poznávání přírodních krás a památek, atrakcí, výhledů, zimní sporty, nudit se rozhodně nebudete! Jen pár metrů od nás objevíte Sportovní areál Pilišťata, projdete se k Zřícenině hradu Nístějka, Rozhledně U Borovice, Huťskému vodopádu nebo vyjdete na Čertovu horu. Milovníci lyžování obrousí své schopnosti na bližších i vzdálenějších kopcích lyžařských středisek, kterých je kolem opravdu nepočítaně. Ski areál Kamenec, Lyžařský areál Větrov, Skiareál Šachty, Pařez, Paseky nad Jizerou, Studenov, Sachrovka atd ..

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Ubytovně TJ Sokol si skutečně užijete, načerpáte spoustu nových sil a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!