Loading

Apartmány v Západočeských lázních

(22 objektů)

Apartmány pod sjezdovkou

Abertamy, v rekreační oblasti, u vleku
Novostavba se čtyřmi apartmány.

Apartmány u Havelků

Bublava, na okraji obce / města
Nově postavené apartmány 1 km od vleku

Apartmány Loučná 87

Loučná pod Klínovcem, na okraji obce / města
Nové apartmány s restaurací

Apartmány Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, u vleku
Apartmány u lanovky na Klínovci

Apartmán Klínovec 3+kk

Loučná pod Klínovcem - Háj, v rekreační oblasti, u vleku
Krásný apartmán u sjezdovky Ski Klínovec

Apartmány Pod Hradem

Skalná, v obci / ve městě
Komfortné apartmány v blízkosti hradu

Family apartmán Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, na horách
Krásný apartmán ideální pro lyžaře

Apartmány Karlovy Vary

Karlovy Vary - Stará Role, v obci / ve městě
Blízko centra, s venkovním bazénem, klid

Apartmán Jáchymov

Jáchymov, v obci / ve městě, u vleku
Pohodlný apartmán v lázeňské lokalitě

Apartmány Engadin

Boží Dar, na okraji obce / města, u vleku
Luxusní apartmány s wellness
1 - 22 / 22

Apartmány Západočeské lázně

Apartmány Západočeské lázně 1

Prázdniny v Západočeských lázních: Cenově dostupný luxus pro všechny

Západočeské lázně je označení pro lázeňská města v Karlovarském kraji. I když jsou plná lákadel, moc našinců do nich kupodivu nejezdí. Není to dáno jen jejich vyššími cenami, ale i tím, že se nám nechce jezdit do lázní, když jsme z našeho pohledu zcela zdraví.

Co kdybychom Vám ale řekli, že můžete zažít opravdu luxusní dovolenou v Západočeských lázních za přijatelnou cenu? Pokud Vás zajímá, jak toho docílit, stačí si v nich s předstihem domluvit ubytování v levném apartmánu.

Uvidíte, že díky tomuto chytrému kroku budete schopni v nich prožít třeba Velikonoce nebo Vánoce a zároveň ušetříte peníze na suvenýry nebo na vstupné do nějaké zajímavé památky. Ne za všechny zážitky je navíc třeba platit. Toho dosáhnete tak, že vyběhnete do přírody a zastavíte se u vyhlídek, rozhleden, kaplí a lázeňských altánů. Jak se totiž říká, když se chce, tak to jde.

Ubytování v Západočeských lázních, které Vám vyrazí dech

V případě, že budete opravdu dobře hledat, dopřejete si víkendový nebo dlouhodobý pobyt i na turisticky nejzajímavějších místech. Začít můžete třeba v Mariánských Lázních, ve kterých se podíváte do Městského muzea nebo do Památníku Fryderyka Chopina. Velmi atraktivní pro Vás ale bude i procházka po lázeňském pavilonu Lesního pramene a po kolonádě Maxima Gorkého.

Apartmány Západočeské lázně 2

Pokud máte v plánu vyjet na rekreaci do Západočeských lázní i s malými dětmi, ubytujte se na Božím Daru. Toto nejvýše položené město v naší kotlině Vám nabídne pohled na historické domy v čele s radnicí.

K túrám se zase hodí Sejpy rudného dolu a Božídarské rašeliniště. Tím nejzajímavějším je ale Ježíškova cesta, která navazuje na místní Ježíškovu poštu. Z města je to navíc kousek do Skiareálu Klínovec, takže se neochudíte ani o zimní radovánky s rodinou.

Nebyla by to ale dovolená v Západočeských lázních, kdybychom nezmínili Františkovy Lázně. V jejich centru si poslechněte Zpívající fontánu. Od ní si pak udělejte procházku k soše Františka a k pavilonu Glauberových pramenů. Kdo bude mít zájem, toho nasměrujeme i do Městského muzea Františkovy Lázně, ke kterému patří hrad Seeberg v nedaleké Poustce a blízká rezervace SOOS.

Co od toho čekat?

Jak už bylo řečeno, cestovatelé jsou schopni si za přijatelný peníz pronajmout luxusní apartmány pro náročné, které splní všechna jejich myslitelná přání. V Západočeských lázních a jejich přilehlém okolí najdete širokou škálu levných apartmánů v centru nebo na okraji města, na horách, ale například i u oblíbených lyžařských středisek. Kromě prvotřídní lokality Vám nabídnou i velmi pohodlné zázemí s kuchyní, obývacím pokojem s televizí, pohovkou a krbem a s několika ložnicemi a koupelnou.

Apartmány Západočeské lázně 3

Byla by ale chyba si myslet, že tím výčet pozitiv končí. Podle libosti si u nás zarezervujete cenově dostupné apartmány s vířivkou, venkovním bazénem či saunou. Nevěsty, které hledají místo pro vkusnou, avšak komorní svatbu, nepohrdnou apartmány v rekreačních oblastech, které mají restauraci, salonek s tanečním parketem a zahradní altánek.

Aby se svatebčané cítili maximálně komfortně, vyberte si ubytování s bezbariérovým přístupem, dětským nábytkem a připojením Wi-Fi. Uvidíte, že na tuto oslavu budete všichni dlouho vzpomínat.

Tipy pro co nejrychlejší výběr

Aby se Vaše rekreace, oslava nebo škola v přírodě opravdu vydařila, potřebujete najít objekt, který má větší počet ložnic a koupelen, venkovní nebo vnitřní bazén, nebo dobrou vzdálenost k nejbližšímu lyžařskému středisku. Abyste nebyli na jeho hledání úplně sami, vezměte si k ruce našeho bezplatného vyhledávacího agenta a uveďte do něj vše, co Vás v souvislosti s Vaší dovolenou napadne.

Může to být třeba apartmán vhodný pro rybáře nebo někde u koní. Jakmile máte v těchto věcech jasno, pohodlně se usaďte a vyčkejte, co zajímavého Vám nabídne. Potom už jen vyberte datum příjezdu a odjezdu a dokončete objednávku. Kromě toho, že jste si vše zařídili včas víte, že jste si vybrali ubytování, které je pro Vás a Vaše blízké nejlepší.

Názory a doporučení

Jana Adámková (ubytovatel) 4.7.2020
Je tu mnoho turistických zajímavostí a míst, která v našem regionu můžete navštívit, hrady a jiné památky (Chebský hrad, hrad Seeberg, hrad Loket, zámek Kynžvart, Starý Hrozňatov - Maria Loreta a další), nachází se zde přírodní rezervace SOOS, Komorní hůrka, Motýlí dům atd. Můžete navštívit všechny tři lázeňská města Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary, která leží blízko sebe, každé má svůj půvab a styl.
Helena Kulhánkova (skupina - návštěvník) 3.7.2020
Krušné hory jsou krásné, je zde spoustu zajímavých míst -Klínovec , Plešivec, Boží Dar, Mauritius atp.
Bohumila Šindelářová (ubytovatel) 3.7.2020
Karlovarský region nabízí prožití volného času aktivně a odpočinkově. Můžete navštívit lázeňská města Karlovy Vary, Jáchymov i Mariánské lázně, hrady Loket a Bečov. Město Jáchymov nabízí prohlídku hornického muzea i návštěvu několika podzemních štol. V blízkosti je také lanové centrum Plešivec s množstvím turistických cest, v zimě bežeckých tras i vyžití na sjezdovkách různé náročnosti. Krušné hory nabízí mnoho sportovních i relaxačních aktivit.
Alena Folkmanová (ubytovatel) 2.7.2020
V červnu 2019 byla Hornická oblast Erzgebirge / Krušnohoří zapsána na seznam světového dědictví Unesco. Překlenuje region v jihovýchodním Německu (Sasku) a severozápadním Česku, který obsahuje bohatství několika kovů těžených už od středověku. Tento region se stal nejdůležitějším zdrojem stříbrné rudy v Evropě v letech 1460 až 1560. Těžba byla spouštěčem technologických a vědeckých inovací přenášených po celém světě. Cín byl historicky druhým kovem, který byl na místě extrahován a zpracován. Na konci 19. století se region stal hlavním světovým producentem uranu. Kulturní krajina Krušných hor byla hluboce formována 800 lety téměř nepřetržité těžby od 12. do 20. století, s těžbou, průkopnickými vodohospodářskými systémy, inovativními místy pro zpracování a tavení nerostů a těžebními městy. V současnosti nabízí milovníkům turistiky nádhernou čistou přírodu, kulturní a technické hornické památky a sportovní vyžití v zimě i v létě.
Gregorovi (starší pár - návštěvník) 1.7.2020
Týden je málo :)
Nikola Sedlakova (mladý pár - návštěvník) 1.7.2020
V okoli je plno mist, ktere je mozne navstivit.
Helena Hajná (rodina s malými dětmi - návštěvník) 28.6.2020
dostupnost všech míst, které by měl člověk v tomto regionu navštívit . Většinou dojezd do hodiny, možnost jezdit i s dětmi na kole, žádné velké kopce.
Jarmil Svoboda (ubytovatel) 24.6.2020
Zámek Kynžvart, Františkovy Lázně, Karlovy Vary.
Radka Slaninová (ubytovatel) 21.6.2020
Stále ještě nedotčená příroda, kde turistika dosud není masovou záležitostí.
Tomáš (rodina s malými dětmi - návštěvník) 20.6.2020
Super
Jana Nenička Smejkalová, Martin Kušnír (ubytovatel) 17.6.2020
Chodovská Huť leží 4 kilometry od hranic s Německem, což se dá využít k výletům i nákupům. Jen 11 kilometrů je to do Mariánských Lázní na kolonádu za léčivými prameny, spoustou kaváren a restaurací , ale i za golfem či koňmi.
Tomáš Hejtmánek (ubytovatel) 15.6.2020
Návštěva horských oblastí a okolí.
Zdeňka Hicklová (starší pár - návštěvník) 14.6.2020
nádherná krajina
vítězslav prosek (skupina - návštěvník) 12.6.2020
Region krásný, míst je celá řada. My absolvovali většinu na kolech
Pavel Jansa (sólo host - návštěvník) 1.6.2020
V pohodě
Jindřich Hajný (ubytovatel) 29.5.2020
Od roku 2019 součástí světového dědictví UNESCO - Montanregion Krušné hory – Erzgebirge.
Jaroslav Dvořák (ubytovatel) 19.5.2020
Navštívit Bečov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Klášter Teplá, Cheb.
Jan Gulga (ubytovatel) 19.5.2020
Krásná příroda, Lyžování, Běžky
Michaela Žemličková (ubytovatel) 19.5.2020
Krušné hory jsou prozatím jako jeden z mála regionů nepřeplněný turisty, naleznete zde mnoho přírodních krás a uspokojí milovníky jak letní tak i zimní turistiky. Kraj je bohatý také na památky a zajímavosti a proto některé z nich patří mezi Národní kulturní památky UNESCO. Přijeďte se přesvědčit a zamilovat si tento kraj.
Petra Čechová (ubytovatel) 12.5.2020
Velké množství hradů, zámků a zřícenin, spousta kulturních památek a nepřeberné množství různorodých kulturních akcí jsou v celém regionu.
Jana Homolova (ubytovatel) 5.5.2020
Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří byl dne 6. července 2019 zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Tento významný historický region zahrnuje celkem 22 lokalit, z nichž se pět vesměs větších celků nachází na území České republiky a dalších 17 v Sasku. Mezi jinými je i Boží Dar.
Jana Vašíčková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 29.4.2020
V zimě si zde přijde na své jak běžkař, tak sjezdař. Možnost lyžování i na německé straně. CCa 30min. jízdy do Karlových Varů - možnost procházky po Kolonádě. Určitě se sem ještě vrátíme i v létě.
Jaroslav Babak (sólo host - návštěvník) 18.3.2020
Primy spoj vlakem do Marianskych Lazni a Karlovych Varu.
Eva Kaštovská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 15.2.2020
Jezdíme pravidelně v zimě i v létě. Hlavně kvůli turistice a lyžím.
Eva Durcanova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 13.2.2020
Velmi prijemny lyziarsky areal pre rodinu s mensimi detmi
Kateřina Bačeová, Bohuslav Bače (ubytovatel) 6.1.2020
- lázně - příroda + přírodní památky - hrady - rozhledny a zapsáno čerstvě v UNESCO/hornické památky 5 na české straně + 17 na SRN straně
Dana (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 7.11.2019
Klínovec, Boží Dar, Fichtelberg, Karlovy Vary a další jistě stojí za to navštívit
Irena Gorová (sólo host - návštěvník) 5.11.2019
Vyhlídka Diana, Motýlí dům, Jelení skok, kostel Petra a Pavla - Karlovy Vary - nádherné.
Josef Stejskal (starší pár - návštěvník) 3.11.2019
OK
jaroslava kožíšková (skupina - návštěvník) 23.10.2019
občerstvení červená jáma je super