Loading

Ubytování v Loučné pod Klínovcem

(7 objektů + 24 objektů v okolí 25 km)

Háj 155

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti
Ubytování v soukromí pod Klínovcem

Chata Háj u Loučné

Loučná pod Klínovcem, v obci / ve městě, na horách
Chata pro 10 osob v Krušných horách

Apartmány Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, u vleku
Apartmány u lanovky na Klínovci

SKIAPARTMÁNY KLÍNOVEC

Loučná pod Klínovcem, mimo obce / města, u lyžařského střediska
Apartmány na nejlepším místě na Klínovci

Apartmán Klínovec 3+kk

Loučná pod Klínovcem - Háj, v rekreační oblasti, u vleku
Krásný apartmán u sjezdovky Ski Klínovec

Family apartmán Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, na horách
Krásný apartmán ideální pro lyžaře

Penzion Medvídek

Loučná pod Klínovcem - Loučná, na okraji obce / města, na horách
Levné ubytování na horách

Apartmány Engadin

Boží Dar (Loučná pod Klínovcem 4,3 km vzdušně), na okraji obce / města, u vleku
Luxusní apartmány s wellness

Apartmán u Klínovce

Kovářská (Loučná pod Klínovcem 5,3 km vzdušně), v obci / ve městě, na horách
Moderní komfortní apartmán pod Klínovcem

Apartmán Jáchymov

Jáchymov (Loučná pod Klínovcem 6,9 km vzdušně), v obci / ve...
Pohodlný apartmán v lázeňské lokalitě
1 - 31 / 31

Loučná pod Klínovcem

Loučná pod Klínovcem 1

Loučná pod Klínovcem leží na hranicích s Německem na západu Ústeckého kraje. Rozkládá se v Krušných horách a patří k nejmenším městům v České republice. V okolí vycestujete do Božího Daru, Vejprt, Kadaně, Jáchymova a Klášterce nad Ohří.

První zmínka o obci sahá do roku 1431 a její založení se datuje do 14. století. V této době spíše chátrala a začala se rozvíjet až v 16. století díky hornictví. Součástí Loučné je nejvyšší hora Krušných hor Klínovec, která se mohla stát inspirací pro název města.

Loučná pod Klínovcem – tipy na výlety v létě

Milovníci turistiky velmi rádi zavítají na samotný vrchol hory Klínovec, ale také na rozhlednu Klínovec stojící pod ní. Na vyhlídku rozhledny vede 75 schodů, její celková výše je 17 metrů a v Krušných horách patří mezi nejvýše položené.

K létu patří radovánky ve vodě, řádění na tobogánech a jiných zajímavých atrakcích. Toho si s dětmi dosyta užijete v moderním venkovním Aquaparku Klášterec nad Ohří. Koupání je možné v bazénech různých velikostí a tvarů pro děti i dospělé.

Krásným výletem pro celou rodinu je Zoopark Chomutov. Díky své rozloze patří mezi největší v České republice. Zhlédnete v něm domácí zvěř běžně se vyskytující v Evropě a také některé druhy z Asie. Se spoustou z nich se projdete v těsné blízkosti, protože nejsou uzavřena v klecích. Jedná se o raritu, kterou uvítají zejména děti.

Loučná pod Klínovcem 2

Pokud máte v oblibě historii, neváhejte a zavítejte na prohlídku nejkrásnějšího hradu Evropy. Kamenný královský hrad Loket je umístěn na masivu z žuly. Je postaven v krásné přírodě plné lesů a obtéká ho řeka Ohře. Oblíbený je také hrad Kadaň v gotickém stylu umístěný v Podkrušnohoří.

Co Vám nabídne zimní období?

Loučná pod Klínovcem je vyhledávanou oblastí v zimním období. Přímo ve městě objevíte Skiareál Klínovec s dlouholetou historií. Nachází se zde přírodní skokanské můstky, které využívají jak čeští skokani, tak i sportovci z Německa. Skiareál Fichtelberg se nachází v sousedním Německu. Společně s Klínovcem jsou areály propojené a tvoří centrum zimních sportů v Krušných horách.

Hledáte klid, pohodu a místo, kde se ohřejete po zimních aktivitách na sjezdovce? Lázně Jáchymov jsou pro Vás ty pravé. Vyberete si jeden z wellness balíčků, které jsou pro Vás připraveny. Zajímavým výletem jsou také Pivní lázně Karlovy Vary, kde si příjemně odpočinete a uvolníte své tělo.

Kde se ubytovat v Loučné pod Klínovcem

Loučná pod Klínovcem je velmi oblíbenou destinací pro dobrodruhy, kteří rádi stráví dovolenou v menší chatce či chalupě. Poskytnou přístřeší i větším skupinkám, velkou výhodou je výborná dostupnost k lyžařským sjezdovkám.

Loučná pod Klínovcem 3

V létě se stanete součástí krásné přírody, můžete s partou přátel i rodinou grilovat a užívat si sluníčka. Velmi oblíbenou a četnou formou ubytování v Loučné pod Klínovcem jsou apartmány.

Nabídnou Vám stylové zařízení pokojů, úplné soukromí a samozřejmostí jsou také lyžárny na Vaše zimní vybavení či WiFi zdarma a krásný výhled na horské hřebeny.

Hotely a penziony v Loučné pod Klínovcem jsou vyhlášené skvělými službami a krásným horským prostředím, které je přímo stvořené pro rodinnou dovolenou. Užijete si v nich chvíle klidu při oblíbených wellness aktivitách, zadovádíte si s dětmi v bazénu a občerstvíte se v tamní restauraci.

Loučná pod Klínovcem je krásná horská oblast, která Vám nabídne svá kouzla jak v zimním období, tak i v létě. Neváhejte a dopřejte si radostné okamžiky s rodinou i s přáteli, na které budete dlouho vzpomínat.

Názory a doporučení

Eva Durcanova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 13.2.2020
Velmi prijemny lyziarsky areal pre rodinu s mensimi detmi