Loading

Ubytování v Loučné pod Klínovcem

(3 objekty + 15 objektů v okolí 25 km)

Sportcentrum Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, u vleku
Útulné pokoje,skvělá cena,přímo u vleku

Apartmán Klínovec

Loučná pod Klínovcem, v rekreační oblasti, u vleku
Léto na horách v soukromém apartmánu

SKIAPARTMÁNY KLÍNOVEC

Loučná pod Klínovcem, mimo obce / města, u lyžařského střediska
Apartmány na nejlepším místě na Klínovci

Chalupa Výhled

Kovářská (Loučná pod Klínovcem 4,8 km vzdušně), na okraji ob...
Stylová chalupa u Klínovce se saunou!

Ubytování Schneider

Boží Dar - Tellerhäuser (Loučná pod Klínovcem 6,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u...
Venkovská horská chalupa u lesa

Apartmán Jáchymov

Jáchymov (Loučná pod Klínovcem 6,9 km vzdušně), v obci / ve městě, u vleku
Pohodlný apartmán v lázeňské lokalitě

Chata Úsvit

Jáchymov (Loučná pod Klínovcem 9,5 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na ok...
Dřevěná chata se saunou a bazénem

Chata Pohoda

Abertamy (Loučná pod Klínovcem 11,8 km vzdušně), v obci / ve...
Dokonalá dovolená, super lokalita u lesa

Chalupa TAMA

Abertamy - Hřebečná (Loučná pod Klínovcem 11,8 km vzdušně), v obci / ve městě, u le...
Ubytování v Abertamy- Hřebečná

Chata Alexandra

Abertamy - Hřebečná (Loučná pod Klínovcem 11,9 km vzdušně), v rekreační oblasti
Prostorná chata se saunou v Abertamech
1 - 18 / 18

Loučná pod Klínovcem

Loučná pod Klínovcem 1

Loučná pod Klínovcem leží na hranicích s Německem na západu Ústeckého kraje. Rozkládá se v Krušných horách a patří k nejmenším městům v České republice. V okolí vycestujete do Božího Daru, Vejprt, Kadaně, Jáchymova a Klášterce nad Ohří.

První zmínka o obci sahá do roku 1431 a její založení se datuje do 14. století. V této době spíše chátrala a začala se rozvíjet až v 16. století díky hornictví. Součástí Loučné je nejvyšší hora Krušných hor Klínovec, která se mohla stát inspirací pro název města.

Tipy na výlety v létě

Milovníci turistiky velmi rádi zavítají na samotný vrchol hory, ale také na Rozhlednu Klínovec stojící pod ní. Na vyhlídku rozhledny vede 75 schodů, její celková výše je 17 metrů a v Krušných horách patří mezi nejvýše položené.

K létu patří radovánky ve vodě, řádění na tobogánech a jiných zajímavých atrakcích. Toho si s dětmi dosyta užijete v moderním venkovním Aquaparku Klášterec nad Ohří. Koupání je možné v bazénech různých velikostí a tvarů pro děti i dospělé.

Loučná pod Klínovcem 2

Krásným výletem pro celou rodinu na dovolené je zoo parkChomutově. Díky své rozloze patří mezi největší v České republice. Zhlédnete v něm domácí zvěř běžně se vyskytující v Evropě a také některé druhy z Asie. Se spoustou z nich se projdete v těsné blízkosti, protože nejsou uzavřena v klecích. Jedná se o raritu, kterou uvítají zejména děti.

Pokud máte v oblibě historii, neváhejte a zavítejte na prohlídku nejkrásnějšího hradu Evropy. Kamenný královský hrad Loket je umístěn na masivu z žuly. Je postaven v krásné přírodě plné lesů a obtéká ho řeka Ohře. Oblíbený je také hrad Kadaň v gotickém stylu umístěný v Podkrušnohoří.

Co Vám nabídne zimní období?

Loučná pod Klínovcem je vyhledávanou oblastí v zimním období. Přímo ve městě objevíte Skiareál Klínovec s dlouholetou historií. Nachází se zde přírodní skokanské můstky, které využívají jak čeští skokani, tak i sportovci z Německa. Skiareál Fichtelberg se nachází v sousedním Německu. Společně s Klínovcem jsou areály propojené a tvoří centrum zimních sportů v Krušných horách.

Loučná pod Klínovcem 3

Hledáte klid, pohodu a místo, kde se ohřejete po zimních aktivitách na sjezdovce? Lázně Jáchymov jsou pro Vás ty pravé. Vyberete si jeden z wellness balíčků, které jsou pro Vás připraveny. Zajímavým výletem jsou také pivní lázněKarlových Varech, kde si příjemně odpočinete a uvolníte své tělo.

Kde se ubytovat v Loučné pod Klínovcem

Loučná pod Klínovcem je velmi oblíbenou destinací pro dobrodruhy, kteří rádi stráví dovolenou v menší chatce či chalupě. Poskytnou přístřeší i větším skupinkám, velkou výhodou je výborná dostupnost k lyžařským sjezdovkám. V létě se stanete součástí krásné přírody, můžete s partou přátel i rodinou grilovat a užívat si sluníčka.

Velmi oblíbenou a četnou formou ubytování v Loučné pod Klínovcem jsou apartmány. Nabídnou Vám stylové zařízení pokojů, úplne soukromí a samozřejmostí jsou také lyžárny na Vaše zimní vybavení či WiFi zdarma a krásný výhled na horské hřebeny.

Hotely a penziony v Loučné pod Klínovcem jsou vyhlášené skvělými službami a krásným horským prostředím, které je přímo stvořené pro rodinnou dovolenou. Užijete si v nich chvíle klidu při oblíbených wellness aktivitách, zadovádíte si s dětmi v bazénu a občerstvíte se v tamní restauraci.

Loučná pod Klínovcem je krásná horská oblast, která Vám nabídne svá kouzla jak v zimním období, tak i v létě. Neváhejte a dopřejte si radostné okamžiky s rodinou i s přáteli, na které budete dlouho vzpomínat.

Názory a doporučení

Miroslav Vápeník (starší pár - návštěvník) 4.8.2019
Byli jsme velmi spokojeni. Dokonce když se ochladilo, zaplo se topení. Lokoalita skvělá.
Tereza Langerová (mladý pár - návštěvník) 25.10.2018
Nejbližší obec kilometr daleko, v obci se nachází více restaurací, obchod s potravinami žádný. Nutné pro potraviny dojet do vzdálenějšího města.