Ubytování v Abertamy- Hřebečná

Chalupa TAMA stojí ve městě Abertamy, v části Hřebečná. Město se nachází v okrese Karlovy Vary, v Krušných horách, v blízkosti hranic s Německem. Okolí je perfektní jak pro cyklisty, turisty, ale i lyžaře. Objekt je umístěn na klidném místě s výhledem do lesů. Najdete tu množství cyklostezek a několik lyžařských středisek i národní přírodní rezervaci Božídarské rašeliniště.

Okolní hory Vám nabídnou několik zajímavých míst na turistiku, projděte se údolími řek, podívejte se na vodopády nebo si užijte výhled z rozhleden Plešivec, Blatenský vrch či Klínovec. V obci Hřebečná najdete slavný cínový důl Mauritius, který vydával své poklady během 400 let těžby. Mezi zajímavé historické budovy patří Zámek Doubí, Hrad Loket a také zříceniny hradů Himlštejn, Perštejn a Andělská hora. Vykoupat se můžete v Aquacentru Agricola v Jáchymově nebo v aquaparku v Klášterci nad Ohří. Zimní sezónu si tu užije každý, najdou se svahy pro lyžaře i běžkařské tratě. Nejbližší lyžařská střediska jsou Plešivec, na jehož svahy máte výhled z chalupy, Velflink Pernink či Pod nádražím Pernink. V těsné blízkosti se běžkaři napojí na Krušnohorskou magistrálu.

Celoročně nabízíme ubytování pro 24 osob. Pronajmout si můžete jednotlivé pokoje nebo celý objekt, pohodlně se tak zde ubytují páry, rodiny nebo i větší skupiny. K dispozici jsou tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj,
- dva 2-lůžkové pokoje s přistýlkou, s koupelnou,
- jeden 4-lůžkový pokoj podkrovní,
- dva 4-lůžkové pokoje, s koupelnou,
- jeden 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, s koupelnou.

Přistýlkou ​​je pohodlná rozkládací postel. Na požádání přidáme do pokoje dětskou postýlku. Dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje disponují vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Čtyřlůžkový pokoj v podkroví je vybaven toaletou a umyvadlem, v jednolůžkovém pokoji najdete umyvadlo a toaletu na chodbě. Hosté z pokojů bez koupelny využívají společnou sprchu v přízemí u sauny.

V přízemí se nachází společenská místnost s jídelními stoly, televizí se satelitním příjmem a Xbox pro Vaši zábavu. Zde najdete i dětský koutek s hračkami. Další místností, kde můžete trávit volný čas, je bar s krbem. Pro přípravu jídel využijete kuchyni, kde Vám poslouží plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, topinkovač i myčka nádobí. Tato kuchyně je k dispozici hostům. Je možné si objednat stravování. Ceny ubytování obsahují snídani, ale je možné i bez snídaně. Nabízíme dokoupení večeří z domácí kuchyně.

Pro chvíle relaxu využijete finskou saunu pro 5 osob (zpoplatněná služba) nebo vnitřní bazén (do provozu by měl být uveden v létě 2019). Při chalupě najdete terasu s posezením a grilem, děti se zabaví na pískovišti a trampolíně. Sportovce potěší volejbalové hřiště, které je možné využít i na jiné sporty. U objektu a před ním zaparkujete 8 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Chalupě TAMA a rádi Vám vyjdeme vstříc. Vše je na dohodě.