Prostorná chata v blízkosti skiareálu

Chata Pernink stojí v centru stejnojmenné obce, v okrese Karlovy Vary. Obec leží v Krušných horách, v blízkosti středisek Abertamy, Horní Blatná a Nové Hamry.

Pokud hledáte inspiraci, kam se vydat na turistiku, navrhujeme například Dračí skálu, vrch Plešivec nebo rozhledny Pajndl a Blatenský vrch. Z technických památek patří k vyhledávaným kamenný viadukt. V blízkosti obce lze také navštívit zámek Doubí, hrad Loket a zříceninu Himlštejn. Chcete-li se vykoupat, ať už v létě nebo v zimě, čeká na Vás Aquacentrum Agricola v Jáchymově, kde kromě bazénů najdete i sauny a wellness zónu. Přímo v obci se nacházejí dva lyžařské areály, Pod Nádražím a Velflink, blízko to máte i do skiareálů Plešivec, Nové Hamry nebo Potůčky.

Celoročně nabízíme ubytování v chatě - ubytovně s celkovou kapacitou pro 68 hostů. Chata je vhodná pro větší i menší skupiny (firemní akce, školy v přírodě apod.), Ale také pro jednotlivce, páry nebo rodiny s dětmi. Vybrat si můžete z těchto pokojů:

- pěti 2-lůžkových se dvěma samostatnými lůžky,
- čtyř třílůžkových se třemi samostatnými lůžky,
- dvou 4-lůžkových se dvěma palandami,
- jedné 5-lůžkovém pokoje se dvěma palandami a samostatným lůžkem,
- jedné 6-lůžkového pokoje se třemi palandami,
- dvou 8-lůžkových pokojů se čtyřmi palandami,
- jedné 11-lůžkového pokoje se samostatnými lůžky.

Kromě hostů z 11-lůžkového pokoje, který má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety, využívají všichni hosté společné sociální zařízení (rozdělené na dámské a pánské), k dispozici jsou čtyři koupelny se sprchou a toaletou a čtyři samostatné toalety.

V celé budově je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Naši hosté mohou využívat několik společenských prostorů, jídelnu, hernu s dětským koutkem a stolním tenisem a společenskou místnost s televizí, jídelními stoly a promítacím plátnem (kapacita až pro 50 osob). K dispozici jsou také dvě kompletně vybavené kuchyně, každá s plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

V exteriéru najdete posezení na terase s grilem i zahradní houpačku. Pro děti zde máme hřiště s houpačkou, prolézačkami, pískovištěm a trampolínou. Prostorná garáž slouží jako úschovna kol a lyží, poslouží Vám zde stojany i vysoušeče bot. Přímo u objektu je možné zaparkovat 13 aut.