Loading

Roubenky a sruby k pronájmu

(37 objektů)

Chatička Valašská Bystřice

Valašská Bystřice, v obci / ve městě
Útulná chatička v Beskydech

Ubytování Na Vejminku v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Romantické ubytování s koupací kádí

Chata Lentilka

Rožnov pod Radhoštěm, na okraji obce / města, u lesa / na ok...
Rekreační chata pro rodinky, s krbem

Chata Roubenka

Kramolín (okres Třebíč), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Útulná roubenka u lesa v blízkosti vody

Chata Pulčiny 43

Francova Lhota, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
S vířivkou, saunou a výhledy do údolí

Apartmány Ralsko

Ralsko, na samotě, v lese
Apartmány a pokoje na samotě, u lesa

Pohádkový srub U Zeda

Holčovice, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Pohádkový srub v nádherné přirodě

Chaty Alpina

Malá Bystřice, na okraji obce / města, v lese
Útulné dřevěné chaty s krbem, v lese

Wellness srub na Vranovské přehradě

Starý Petřín, mimo obce / města, v lese
U přehrady, se saunou a koupací kádí

Chalupa na Hlaváčkách

Valašská Bystřice, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Útulná roubenka pro rodinky
1 - 37 / 37

Roubenky a sruby k pronájmu

Nejlepší roubenky a sruby v České republice

Máte chuť užít si romantickou dovolenou se vším, co k tomu patří? V tom případě si určitě rezervujte ty nejlepší roubenky a sruby k pronájmu v České republice přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.

Roubenky a sruby k pronájmu 1

Záleží přitom jen na Vás, zda si chcete dopřát pobyt ve srubu postaveném již za našich babiček u vody či na vesnici. Vždy se však můžete těšit na pestrý výběr roubenek přímo od majitele za skvělé ceny. Počítejte navíc s tím, že pronájem ubytování cez Megaubytko.cz je snadný a zvládne ho každý.

Týdenní pobyt v hotelu nebo na chalupě si vychutnáte, ovšem stylový zážitek, jakým noc v roubence bezesporu je, si skutečně zamilujete. Vždy ale záleží pouze na Vás, o jaký druh dovolené máte přesně zájem. Těšit se můžete třeba na roubenky u jezera, kde si užijete klid a pohodu se vším všudy. Stejně tak si ale nenechte ujít ani příjemný večer u táboráku s přáteli a následné ubytování v dřevěnici u lesa, na kterou hned tak nezapomenete.

Proč právě ubytování v roubence vyzkoušet?

Těšit se přitom můžete na ty nejlepší roubenky k pronájmu, z nichž si vyberete. Nehledě na to, že takové bydlení ve srubu starém deset či více let v sobě skýtá celou řadu předností. Ať už hledáte roubenky v obci nebo sruby na okraji města, vždy na Vás čeká naprosté soukromí. Celý objekt budete mít jen sami pro sebe, a právě taková roubenka na horách je pro rodiny s dětmi či zamilované páry zkrátka ideální. Naprostý klid však zdaleka není to jediné, co si vychutnáte.

Stylové ubytování v roubence Vám totiž nabízí nejen naprosté soukromí. Další výhodou je i to, že celý objekt je jen a jen Váš. Na rozdíl od hotelu či většího penzionu je taková roubenka na okraji města jako stvořená zejména pro turisty nebo skupiny přátel. Nehledě na to, že když za Vámi dorazí ještě větší parta lidí, není třeba rezervovat další pokoje. Zkrátka a jednoduše, těšit se můžete na super víkendový pobyt na horách nebo v obci spolu se svými nejbližšími.

Nejlepší ubytování přesně podle Vašeho gusta

Historické sruby a roubenky ve městě jsou pak na rozdíl od drahých apartmánů ideální pro každého, kdo má chuť prohlédnout si památky a neutratit. Už jen právě proto se pronájem roubenky na okraji obce skutečně vyplatí. Velká přednost srubů a dřevěnic pak spočívá také v tom, že za ušetřené peníze si můžete dovolit další výlety. Jestliže Vás láká aktivní dovolená spojená s prohlídkou zajímavých míst, zajisté si naše levné dřevěnice v ponuke zamilujete.

Roubenky a sruby k pronájmu 2

Ať už přitom sháníte roubenky v lese, moderní sruby v aquaparku nebo staré dřevěnice na vesnici, vždy se můžete těšit na luxusní interiér, který si zamilujete. Čeká na Vás totiž návrat do dávné minulosti, do časů našich prababiček, který si nesmíte nechat ujít. Vůně dřeva, ohýnek plápolající v krbu a především kouzlo starých časů, to vše Vám dovolená v roubence nabízí. Taktéž Vás určitě okouzlí i romantická atmosféra, klid a pohoda, kterou si zamilujete.

Zajisté oceníte i to, že roubenky k pronájmu si můžete s pomocí Megaubytko.cz snadno vyhledat, a to přesně podle Vašeho gusta. V naší nabídce přitom naleznete ty nejlepší lokality, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Samozřejmostí jsou roubenky mimo obce v srdci panenské přírody, ale taktéž nechybí ani dřevěnice v jádru historických měst. Rodiny s dětmi si pak zajisté oblíbí roubenky u vody, kde na ně čeká celodenní koupání se spoustou legrace.

Nejlevnější roubenky na pronájem po celé ČR

Pokud Vás láká spíše zimní dovolená spojená s parádní lyžovačkou, určitě oceníte roubenky u vleku, odkud je to na svah už jen pár kroků. Naše sruby k pronájmu jsou navíc situovány po celé České republice, včetně mnoha lukrativních oblastí. Nechybí tak ani dřevěnice v Krkonoších a roubenky v Beskydech, kam každoročně míří tisíce návštěvníků. Jestliže si chcete od lidí spíše odpočinout, zajisté Vás potěší i roubenky na samotě, kde vládne boží klid.

Naopak roubenky v Orlických horách a sruby v Jizerkách jsou jako stvořené pro ty, kdo na lyžích stojí poprvé, a hledají klidnou lokalitu. Hojně vyhledávané jsou i dřevěnice u lesa, kam se můžete vydat na procházku nebo na houby. Pokud se chcete vrátit s plným košíkem, určitě vyzkoušejte ubytování ve srubu na Vysočině, Slezsku či v Brdech a Jeseníkách. Právě tady totiž často natrefíte na ty nejlepší kousky, a proto si víkendový pobyt v roubence na okraji lesa určitě nenechte ujít.

Roubenky a sruby k pronájmu 3

Pohodový nocleh ve srubu je však ideální také pro turisty, kteří míří na letní dovolenou za sportem a volnočasovými aktivitami. Zejména na ně totiž čekají nově zrekonstruované chaty a roubenky v areálu koupaliště či na břehu potoka. Taktéž nechybí ani dřevěnice u řeky a na okraji jezera. V případě, že si chcete odpočinout a načerpat novou energii, určitě si zamilujete starodávné roubenky v rekreačních oblastech, přímo uprostřed nejkrásnějších českých lázní.

Jak na nejvýhodnější pronájem roubenky?

Megaubytko.cz Vám nabízí širokou nabídku ubytování, včetně pronájmu roubenek, srubů a dřevěnic, z níž si bez potíží vyberete. Těšit se přitom můžete na dobře dostupné roubenky v chatových oblastech, roubenky v areálu koupaliště nebo roubenky v lese.

Stejně tak nechybí ani pestrý výběr roubenek v těch nejkrásnějších oblastech v ČR. Pokud míříte na léto či na zimní dovolenou do Krkonoš, Jeseníků, BeskydJizerských hor, Orlických hor, Slezska či na Moravu nebo Vysočinu, naše roubenky si nenechte ujít.

Máte chuť užít si příjemnou dovolenou spojenou se zimními sporty a hledáte roubenky u lyžařského střediska? Láká Vás relaxační pobyt a romantický víkend pro dva v jednom? Toužíte po tom odpočívat aktivně a zajímá Vás nocleh přímo na horách? Potom si vyberte tu nejlepší roubenku z naší nabídky roubenek k pronájmu a vydejte se za dobrodružstvím ještě dnes.