S vířivkou, saunou a výhledy do údolí

Přijměte naše srdečné pozvání do nově zrekonstruované Chaty Pulčín 43, která se nachází na okraji horské vesničky Pulčín, s jedinečnými výhledy do údolí i okolní hřebeny hor doprovázeno nádhernými východy či západy slunce. U nás se fantasticky zrelaxujete v našem privátním wellness centru s vířivkou a saunou.

Poznávejte náš kraj procházkami po značených trasách, ze sedla kola nebo lezením po Pulčínských, Čertových i Lačnovských skalách. V létě si zaplavete na vyhřívaném koupališti ve Valašské Senici i Koupališti Zděchov. Rybáři si přijdou na své v Lačnovských rybnících. V blízkosti doporučujeme navštívit Rozhlednu Čubův Kopec nebo Hrad Brumov. S dětmi si zajezdíte na koni v Hucul klubě. V zimě si kromě upravovaných běžeckých tratí můžete zalyžovat vě strediscích v Lidečku, v Lužné i v Francově Lhotě.

Každý den v roce Vás přivítáme v naší Chatě Pulčín 43, která disponuje maximální kapacitou pro 24 hostů. Chata se dá pronajmout jako celek nebo po jednotlivých stylově zařízených apartmánech:
- dvou apartmánech pro 4 až 6 osob s jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a gaučovým sezením sloužícím pro přespání 2 hostů. Další 2 lůžka jsou ve formě přistýlky v kuchyni.
- dvou apartmánech pro 4 až 6 osob s jednou 2-lůžkovou ložnicí s palandou, jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a gaučovým sezením sloužícím pro přespání 2 hostů.

Ve výbavě každého apartmánu nechybí obývací místnost s gaučovým sezením a televizorem. Připravit si vynikající speciality můžete v plně vybavené kuchyni, součástí každé je keramická varná deska, lednice s výparníkem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní posezení. V každém apartmánu je komfort zajištěn díky vlastní koupelně se sprchovým koutem a toaletou. Jeden z apartmánů má vanu. Přirozeně, u nás máte možnost využívání bezplatného WiFi připojení na internet.

Perfektně si odpočinete v našem soukromém wellness centru s vířivkou, finskou saunou a minibarem. Trávit chvíle s nejbližšími můžete i na některém z venkovních posezení na terasách, kde jsou dva krby i možnost použití otevřeného ohniště a grilu. Dětičky se zabaví na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou, prolézačkami, skluzavkou i trampolínou. Po dohodě Vám zapůjčíme postýlku pro děti a uschováme kola a lyže. Parkování aut - zajištěno přímo u Chatě Pulčín 43. Těšíme se na Vás!