Valašská dřevěná chalupa s krbem

Chalupa Leskovec představuje klasickou valašskou dřevěnou chalupu, která je situována v klidném tichém prostředí na konci obce Leskovec v Beskydech. Zároveň ji obklopuje na východě krásná příroda Javorníků a na západě Vizovická vrchovina. Ideální poloha předurčuje chalupu jako vynikající výchozí bod pro turistiku i cyklistiku.

Za návštěvu stojí nedaleké zříceniny hradů Pulčín a Klenov Bystrička nebo skalní útvary Lidečko a Čertovy skály. Okresní město Vsetín je vzdálené jen 6 km a nabízí mnoho volnočasových aktivit jako fitness, koupaliště, nebo lázně. V létě najdete osvěžení na koupališti Zděchov nebo u vodní nádrže Slušovice. O zimní zábavu se postarají okolní lyžařská střediska, například Skicentrum Kohútka nebo Karolinka Ski Center.
 
Chalupa Leskovec je pro Vás k dispozici během celého roku. Tato dřevěná chalupa s valašskými prvky v svém interiéru i exteriéru, byla postavena z kvalitního dřeva v roce 1936. Disponuje kapacitou pro 7 osob a díky své poloze a útulnému vybavení je určena pro hosty, kteří hledají aktivní relax v klidném objetí hor.

Pro odpočinek je zde připravena jedna 3-lůžková ložnice s palandou a jedním samostatným lůžkem. Další lůžka jsou k dispozici ve společenské místnosti s krbem, kde najdete dvě samostatná lůžka a jako přistýlka pro dvě osoby poslouží rozkládací gauč. Během dne je zde možné sledovat televizi nebo poslouchat hudbu. Nachází se zde i jídelní posezení. Pro přípravu vlastních jídel využijete kuchyň s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Součástí chalupy je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Krása okolní zeleně láká k posezení na terase, kde si můžete také připravit jídlo na grilu. Příjemné chvíle strávíte i na zahradní houpačce. Cyklisté ocení možnost úschovy kol v kůlně. Přímo u chalupy je možné zaparkovat 2 auta.

Přijďte si vychutnat aktivní odpočinek na Chalupě Leskovec. Srdečně Vás k nám zveme!