Útulné dřevěné chaty s krbem, v lese

Chaty Alpina - místo, kde si každý host najde prostor na odpočinek nebo i aktivní pobyt v přírodě. Naše dřevěné chaty jsou situovány do jedinečného prostředí lesa, na okraji obce Malá Bystřice.

Malá podhorská obec se nachází v severozápadní části Vsetínských vrchů. V okolí si tak užijete cyklistiku, pěší turistiku i romantické procházky. Pokud máte raději koupání nebo plavání, to je možné jihozápadně v přehrade Bystrička. Na přehradě Vám také zapůjčí lodě. K oblíbeným turistickým cílům patří vrch Santov, Pustevny, Velký Javorník s rozhlednou aj Lysá hora. V zimě si zalyžujete na svazích blízkych lyžařských středisek (Búřov, Jasenka nebo Vsacký Cab).

Celoročně si můžete pronajmout dvě zrekonstruované Chaty Alpina, každá s kapacitou pro 16 osob. Dokonalé soukromí máte u nás zajištěno - chata je vždy využívána jednou skupinou hostů. V přízemí si chvíle s nejbližšími můžete užívat ve společenské místnosti s krbem, televizorem na WiFi a jídelním sezením. K dispozici je také kompletně zařízená kuchyně. Přízemí chaty dotvářejí dvě 1-lůžkové ložnice.

Patro každé chaty se skládá ze tří ložnic - jedna je průchozí se dvěma lůžky, druhá je 4-lůžková se samostatnými lůžky a třetí je 5-lůžková se samostatnými lůžky. Spánek je možný i v suterénu v 3-lůžkové ložnici se dvěma pevnými lůžky a výsuvným lůžkem (přistýlka). V rámci chaty jsou k užívání dvě koupelny se sprchovými kouty, dvě samostatné toalety a navíc pračka a jedna velká lednice s mrazákem v suterénu. V celém objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma.

Odpočívat na venkovním posezení, které je v létě součástí altánku a v zimě volně na terase - i takto prožijte volný čas. U nás můžete používat přenosný gril a ohniště. Platba kartou, uschování kol a lyží - toto je potřeba nahlásit předem. Samozřejmostí je také dětská postýlka. Mimo července a srpna se zabavíte na dvou hřištích. Jedno auto zaparkujete přímo u každé chaty, zbývajících osm do 50 m od chaty. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Domácí zvířata, Kuřáky